Kalender geplande activiteiten

Tabel met de trials dat nog moeten plaatsgrijpen

Begin
Einde
Activ.
Org
LocatieInfo
Startlijst
Inschrijven
Type
Klassen
28/01-
28/01/23
Roca trial Class 1
Roca Sheepdogs
Address: Glons 4690 Bassenge (to be specified on the start list).
Startlist Cl 1
Inschrijven
Open
1
29/01-
29/01/23
Roca trial Class 2
Roca Sheepdogs
Address: Glons 4690 Bassenge (to be specified on the start list).
Startlist Cl 2
Inschrijven
Open
2
18/03-
19/03/23
Winter Sheepdog trial
FSB BE + FSDS
France

Inschrijven
Inter land/ctry
3
27/05-
29/05/23
Res. FSB BK en finale Kwal Kl 3
FSB
TBD

Kwal
3
23/09-
24/09/23
Limburg Cup 23
Bovy
TBD

Open
1-2
30/09-
01/10/23
Limburg Cup 23
WSL
TBD

Open
1-2
07/10-
08/10/23
Limburg Cup 23
Jan Croimans
TBD

Open
1-2
14/10-
15/10/23
Limburg Cup 23 +finale
Johny Dugardijn
TBD

Open
1-2
04/11-
05/11/23
Trial 23 BK Kl 1 en 2
FSB
TBD

Open
1-2
Kalender

Kalender verlopen activiteiten

Tabel met de trials dat hebben plaats gegrepen

Begin
Einde
Activ.
Org
LocatieJury
Uitslag
Type
Klassen
30/12-
30/12/22
Kerstballentrial Kl 2
Schaapskooi De Boender
Winnerhof, Winnerstraat 88 3941 Hechtel-EkselAnn Verhulst
Results
Open
2
28/12-
29/12/22
Kerstballentrial pre kwal Conti 2023
Schaapskooi De Boender
Winnerhof, Winnerstraat 88 3941 Hechtel-EkselTim Thewissen
Results
PreKw
3
11/11-
13/11/22
BLC Kwal World 2023 PreKWal Conti 2023
BLC
Rue du coquaimont 1 5377 Somme LeuzeAnita Hermes
Results
PreKw / Kw
3
29/10-
31/10/22
Herfst Trial 22 (PreKw Cont 23 Kw World 23))
Dirk Vansant
Zegge Geel
Results
PreKw / Kw
3
22/10-
23/10/22
Limburg Cup Croimans + finale
Croimans
Horkerstraat, KinrooiEls Lyphout Kl 1/ Broes Joris Kl 2
Results
Open
1-2
15/10-
16/10/22
Limburg Cup WSL
WSL
St-Ferdinandstraat, LummenAlma Schepers
Results
Open
1-2
08/10-
09/10/22
Limburg Cup 2
Johny Dugardijn
Binnenvaartstraat, HouthalenAlma Schepers
Results
Open
1-2
01/10-
02/10/22
Limburg Cup Bovy 22
Bovy
Broederspad, Heusden-ZolderAlma Schepers
Results
Open
1-2
24/09-
25/09/22
Dendertrial 2022
Dender
Winnepenninckxstraat, 1755 Leerbeek (Gooik) recht tegen over huisnummer 41.Tjitse Terpstra
Results
PreKw / Kw
3
17/09-
18/09/22
Bokrijk trial 2022 BK Kl 2
Bokrijk
BokrijkKevin Willems
Results
Open
2
10/09-
11/09/22
Bovy PreKw Conti/Kwal World 2023 Kl3
Bovy
BovyAlma Schepers
Results
PreKw / Kw
3
14/08-
14/08/22
Westhoek trial 22 Klasse 1-2
Johan Hugelier
Pereboom 6, 8647 ReningeGuy Vancutsem
Results
Open
1-2
13/08-
13/08/22
Westhoek trial 22 Klasse 3
Johan Hugelier
Pereboom 6, 8647 ReningeGuy Vancutsem
Results
Open
3
16/07-
17/07/22
Open Binderveld 22 (cancelled!)
WSL
WSL

Open
1-2
11/06-
12/06/22
Floreffe PreKwal Conti 23 / Kwal World 23
Marc Remi - Nathalie de Spa
rue de Robersart (en face du N°121) 5150 FloreffeJean-Remi LESURQUES (FR)
Results
PreKw / Kw
3
04/06-
04/06/22
Essene Trial 22 BK Kl 1
VZW Schapendrijvers Denderstreek
Terreinen Denderstreek (Assestraat - 1790 Essene)Ronald de Beuckelaer
Results
Open
1-2-2+
26/05-
29/05/22
FSB BK en finale Kwal Kl 3
FSB
Hoeverweg 87 OudsbergenIan Fleming - Jimmy Ogston
results
Kwal
3
30/04-
30/04/22
Clinic Schapendrijven gegeven door Misena Oaksheepdogs (trainster bij Kevin Evans)
Jan Croimans
Horkerstraat 6 3640 Kinrooi (België)

Clinics
17/04-
17/04/22
Airport trial 2022 (Cancelled)
A. Verhulst, B. de Breucker
Airport Grimbergen

Open
1-2
16/04-
16/04/22
Airport trial 2022 (Cancelled)
A. Verhulst, B. de Breucker
Airport Grimbergen

Open
2-3
26/03-
27/03/22
PreKwal Conti 22 - Cancelled
BLC (Nathalie)
BLC

PreKw
3
06/02-
06/02/22
Clinic Schapendrijven GEHOORZAAMHEID en DRIVE, les door Marc Boudt Max 5 deelnemers
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissestraat 1 8958 Loker

Clinics
08/01-
09/01/22
PreKwal Conti 22 Schaapskooi (gesplitst in Gp A+B)
De Boender
De BoenderCarlette van Schaick
Results
PreKw
3
08/01-
09/01/22
Afgelast door waterlast - PreKwal Conti 22 Bovy (gesplitst in Gp A+B)
Bovy
Bovy

PreKw
3-2
13/11-
14/11/21
Belg Kampioenschap Kl1 en 2
BLC (Nathalie)
Outrewarche 64, 4950 WaimesEliane Verboven
Results BC Class 1 and 2 2021
Open
1-2
06/11-
07/11/21
BLC PreKwal Conti 22
BLC (Nathalie de Spa)
Outrewarche 64, 4950 WaimesClaus Boerner
Results
PreKw
3
30/10-
01/11/21
Allerheiligen Olmen trial (PreKw Kl3)
Chris Caerts
Belgenlaan 20, BalenAli Bakari (CD Toine Cools 0498638218)
results


PreKw
3
31/10-
01/11/21
Herfst Trial 21 (PreKw)
Dirk Vansant
borgeleien - 2440 GeelAlma Schepers
Results
PreKw
3
23/10-
24/10/21
Limburg Cup WSL + Finale
WSL
WSLAlma Schepers (Kl1) Els Lyphout (Kl2)
Results
Open
1-2
23/10-
24/10/21
PreKwal Ternat 21
Ward De Cooman
TernatMichiel Poelenije (Nl)
Results
PreKw
3
16/10-
17/10/21
Limburg Cup Stijn De Vroey
Stijn De Vroey
Stijn De VroeyAlma Schepers (Kl1) Els Lyphout (Kl2)
Results
Open
1-2
09/10-
10/10/21
Limburg Cup Croimans
Croimans
CroimansPaul Reynders Kl1-Els Lyphout Kl2
Results
Open
1-2
02/10-
03/10/21
Limburg Cup Bovy
Bovy
BovyPaul Reynders (Kl1) Harry Janssen (Kl2)
Results
Open
1-2
25/09-
26/09/21
Dendertrial 2021
Dender
DenderTim Thewissen (Zat) - Eugène Kennes (Zon)
Results
PreKw
3
18/09-
19/09/21
Bokrijk trial 2021 Kl 1-2
Bokrijk
BokrijkGerda Luypaers (Kl1 en 2)
Results
Open
1-2
11/09-
12/09/21
Essene Trial 21
VZW Schapendrijvers Denderstreek
Terreinen Denderstreek (Assestraat - 1790 Essene)Johan Hugelier
Results
Open
1-2
13/08-
15/08/21
Fun trial Caster
Rosa Canina
CasterNathalie de Spa (1) F.Engels (2) A.VdLinck (3)
Results
Open
1-2-3
08/08-
08/08/21
Westhoek trial 21 Klasse 2
Johan Hugelier
Pereboom 6, 8647 ReningeKevin Willems
Results
Open
Kl2
07/08-
07/08/21
Westhoek trial 21 Klasse 3
Johan Hugelier
Pereboom 6, 8647 ReningeJohan Hugelier
Results
Open
Kl3
11/07-
11/07/21
Loker Kermis 21 D2 trial
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissestraat 1, 8958 LokerMarc Boudt
Results
Oefen
1-2
10/07-
10/07/21
Loker Kermis 21 D1 trial
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissestraat 1, 8958 LokerMarc Boudt
Results
Oefen
1-2
03/07-
04/07/21
St Ferd trial 2021
WSL
Klein Romestraat 52, 3580 Nieuwerkerken (Binderveld)Paul Reynders
Results
Open
1-2
25/06-
27/06/21
FSB BK en finale Kwal Kl 3
FSB
Sint-Jozef hoeve,(Beat the barn) Belgenlaan 20, 2440 BalenStephan Lamm (ge)/ Guillaume Josien (fr)
Results
Kwal
3
19/06-
19/06/21
Open Genappe
Annie Vanderlinck
Genappe (Dreve Notre Dame de Foy, 1471 Loupoigne)
Result.
Open
2-3
06/06-
06/06/21
D2 Essene Trial 21 CANCELLED
Dender
Essene (De Dender)

Open
1-2
05/06-
06/06/21
Clinic Schapendrijven, les door Marc Boudt Max 6 deelnemers
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissestraat 1 8958 Loker

Clinics
05/06-
05/06/21
D1 Essene Trial 21 CANCELLED
Dender
Essene (De Dender)

Open
1-2
13/05-
16/05/21
Limburg cup 21 - Cancelled
WSL Bovy Jan Croimans Willy Stevens
meerdere lokaties

Open
1-2
01/05-
02/05/21
Kalis 21 trial - Cancelled
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissehof

Open
0-2
03/04-
05/04/21
Airport trial 2020 Cancelled
A. Verhulst, B. de Breucker
Airport Grimbergen

Open
1-3
27/03-
28/03/21
Essene Trial 2021 Cancelled
Dender
Essene (De Dender)

Open
1-2
20/03-
21/03/21
BLC lente PreKwal Conti 21 - Cancelled
Nathalie de Spa
TBD

PreKw
3
13/03-
14/03/21
Lente PreKwal - Cancelled
Kevin Willems
TBD

PreKw
3
26/12-
27/12/20
Sylvester trial (Cancelled)
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissehof

Open
1-2
05/12-
06/12/20
PreKwal Conti 21 (cancelled)
Chris Caerts
Regio Balen

PreKw
3
07/11-
08/11/20
PreKwal Conti 21 (cancelled)
Dirk Vansant
Retie

PreKw
3
02/11-
02/11/20
CANCELLED BLC 2020 Open Kl 2-1
Nathalie de Spa
4950 Outrewarche 64 Ferme de L.HermannEliane Verboven

Open
2
31/10-
01/11/20
CANCELLED BLC PreKwal Conti 21
Nathalie de Spa
4950 Outrewarche 64 Ferme de L.HermannFlorian Djébouri

PreKw
3
17/10-
18/10/20
BK Kl 2 Diest trial 2020
WSL
Beringenbaan 37, 3290 DiestPaul Reynders
Results
Open
2-1
08/10-
11/10/20
Continental Europe (cancelled)
CCSC
Switzerland

Conti
3
03/10-
04/10/20
Bovy trial Kl 1-2
Bovy
BovyAlma Schepers (NL)
Results
Open
1-2
26/09-
27/09/20
Dendertrial 2020
Dender
Dender
Results
PreKw
3
19/09-
20/09/20
Bovy Prekwal Kl 3 Conti 21
Bovy Boys
Broederspad 37, 3550 Heusden-Zolder
Results
PreKw
3
12/09-
13/09/20
BK Kl 1 Essene trial 2020
Dender
Essene (De Dender)Tinneke Eekhout
results
Open
1-2
04/09-
06/09/20
FSB BK Kl 3
FSB
Oude Maai z/n 3920 LommelJoris Broes - Kees Kromhout
results
Open
3
29/08-
30/08/20
Autarky trial
Autarky
Lootvoet Animal Products & Services NV. Kruisstraat 4, 8647 Lo-ReningenDaniel Cousin
results
PreKw
3
16/08-
16/08/20
Half oogst 2 : Klasse 2 en beginners(2 runs)
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissehof 8950 Loker
results
Oefen
0-2
15/08-
15/08/20
Half oogst 1 : Klasse 1 en beginners (2 runs)
Kalissehof Schapendrijvers
Kalissehof 8950 Loker
results
Oefen
0-1
08/08-
09/08/20
Westhoek trial 20
Johan Hugelier
ReningeEls Lyphout
results
Open
Kl 1-2
04/07-
05/07/20
Bovy trial Kl1-2 (GAAT DOOR !!)
Bovy
BovyEls Lyphout
results
Open
1-2
29/02-
29/02/20
LEAP Day trial
Kalissehof schapendrijvers
Kalissetraat 1 - 8958 LokerMarc Boudt
Results
Open
0-1
29/12-
29/12/19
Sun_Sylvestertrial
Hans Van Meenen
KalissehofJohan Hugelier
Results
Open
0-1-2
28/12-
29/12/19
Winner trial
FSB
Winnerstraat 88 EkselMr Florian Djeboury
Results
Kwal
3
28/12-
28/12/19
Sat_Sylvestertrial
Hans Van Meenen
KalissehofJohan Hugelier
Results
Open
0-1-2
30/11-
01/12/19
Winteroefentrial
Familie Broes
tarweweg 2560 kessel (nijlen)
Results


Open
1-2 (3)
20/11-
24/11/19
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
Outrewarche 64,
4950 ROBERTVILLE


Clinics
16/11-
17/11/19
Ardennes trial
Salm Sheepdogs
Ville-du-Bois 173, 6690 Vielsalm (GPS: Lat: 50 18'4.64"N, Long: 5 56'48.64"E)Ryan John Quinn (N.Ireland)
Results Sat

Results Sun

Open
3-(2)
09/11-
11/11/19
Kagge WE2
Chris Caerts, Patrick, Toine
Galgenberg 3293 Diest (Kaggevine)
Results
Kwal
3
01/11-
03/11/19
Kagge WE1
Chris Caerts, Patrick, Toine
Galgenberg 3293 Diest (Kaggevine)Annie Vanderlinck
Results


Open
3
02/11-
03/11/19
Kagge WE1
Chris Caerts, Patrick, Toine
Galgenberg 3293 Diest (Kaggevine)Breugelmans-Broes
Results


PreKw
3
12/10-
13/10/19
Jalhay 19 - 2 Gecancelled
Nathalie de Spa
Jalhay CANCELLED

Open
1-2
05/10-
06/10/19
Bovy 2019
Bovy
Bovy
Results
Open
1-2
28/09-
29/09/19
Dendertrial K1+2 +3
Denderstreek
Bree-Eikweg 1750 Lennik.
Results
Open
1,2,3
21/09-
22/09/19
BorderlineCollie trial
Nathalie de Spa et team Wallonie
1950 ROBERTVILLEBobby Dalziel
Results
Qualif World 2020


Kwal
3
14/09-
19/09/19
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
Ovifat 4950

Clinics
14/09-
15/09/19
Bokrijk trial 2019 Kl 1-2
Bokrijk
Bokrijk
Results (upd 24/09/2019)
Open
1-2
23/08-
25/08/19
EC19 Duitsland
CSCC
Duitsland

Kwal
3
17/08-
18/08/19
Autarky trial
Autarky
Lootvoet Animal Products & Services NV. Kruisstraat 4, 8647 Lo-ReningenThijs Gottmer
Results
Kwal
3
10/08-
11/08/19
Westhoek trial Kl 1-2
J Hugelier
Pereboom 6 in 8647 ReningeFrancis Krauth
Results
Oefen
1-2
20/07-
21/07/19
Clinic Roy Terpstra
Dnderstreek
Essene

Clinics
07/07-
07/07/19
BI Trial 19 Heuvelland Kermis
Kalissenhof Schapendrijvers Club
Kalissestraat 1 8958 Heuvelland

Oefen
1-2
07/07-
07/07/19
Praktijkwedstrijd Heuvelland nr2
Kalissenhof Schapendrijvers Club
Kalissestraat 1 8958 Heuvelland

Oefen
0-1-2
06/07-
06/07/19
BI Trial 19 Heuvelland
Kalissenhof Schapendrijvers Club
Kalissestraat 1 8958 Heuvelland

Oefen
1-2
06/07-
06/07/19
Praktijkwedstrijd Heuvelland nr1
Kalissenhof Schapendrijvers Club
Kalissestraat 1 8958 Heuvelland

Oefen
0-1-2
14/06-
16/06/19
Kwalificatie WE EC19 (+BK 2019) Vr
FSB
Malosewaver 28, GeelTom Huddleston, Frank Cleary
Results
Kwal
3
10/06-
10/06/19
Pinksterweekend (Kwalif World 20)
fam Broes
Senthout 2570 Duffel
Results
Kwal
3
09/06-
09/06/19
Pinksterweekend (Pre Kwalif EC19 & Kwalif World 20)
fam Broes
Senthout 2570 Duffel
Results
PreKw / Kwal
3
08/06-
08/06/19
Pinksterweekend (Pre Kwalif EC19)
fam Broes
Senthout 2570 Duffel
Results
PreKw
3
30/05-
02/06/19
Limburg cup
WSL Bovy Jan Croimans Willy Stevens
meerdere lokaties
Results
Open
1-2
15/05-
19/05/19
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4846 Surister,
Chemin du Helivy


Clinics
18/05-
19/05/19
Ferdinand 19 BK Kl 1
WSL
Lummen
Results
Open
1-2
04/05-
05/05/19
Havinnes trial
Jacqueline Galand - Marc Van der Meeren
Rue Bois de l'Allemont, 7531 Havinnes, (Tournai, Belgique)
Results
Open
2-3
22/04-
22/04/19
Airport Trial - Pasen Kl 1
Grimbergen
Grimbergen (elke dag een klasse)
Results
Open
1
21/04-
21/04/19
Airport Trial - Pasen Kl 2 (BK Kl 2)
Grimbergen
Grimbergen (elke dag een klasse)
Results
Open
2
20/04-
20/04/19
Airport Trial - Pasen Kl 3
Grimbergen
Grimbergen (elke dag een klasse)
Results
Open
3
05/04-
07/04/19
Kagge Trial Kl3
Chris Caerts
Galgenberg 3293 Diest (Kaggevine)
Results
Open
3
30/03-
31/03/19
Battice BIO Trial
Rosa Canina
ferme rue Bellefontaine 4651 Battice (Herve)
Results
PreKw
3
25/03-
31/03/19
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4845 Lalhay,
Bansions 53


Clinics
23/03-
24/03/19
Jalhay 19
Nathalie de Spa
Jalhay
Result
PreKw
3
16/03-
17/03/19
De Boender 19
Stijn De Vroey
Boenderstraat 28, 3670 Meuwen-Oudsbergen
Result
Open
1-2
02/03-
03/03/19
Essene trial 19
De Dender
Essene
Results
Open
1-2
23/02-
24/02/19
BBCC 2019
BBCC
Vlimmeren D'Aesde Beemden
Results
Oefen
1
02/02-
03/02/19
Kagge Trial Kl3 PreKwal
Chris Caerts
Galgenveld Diest
Results
PreKw
3
26/01-
27/01/19
Hill Trial Kl3 PreKwal
Toine Cools
Galgenveld Diest
Results
PreKw
3
19/01-
20/01/19
Hill Trial Kl2 Open
Chris Caerts
Galgenveld Diest
Results
Open
2
22/12-
23/12/18
Kerstballentrial Kl 1-2-3 Finale Kingscup
Chris Caerts
BB 15inn Gestelseweg 15 Olmen
Results
Kingscup
1-2-3
22/12-
23/12/18
Kerstballentrial Kl 3 Pre Kwal
Chris Caerts
BB 15inn Gestelseweg 15 Olmen
Results
PreKw
3
13/11-
18/11/18
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix,
Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose


Clinics
17/11-
18/11/18
Fraiture trial 18
Salm Sheepdogs (Katharine)
Baraque de Fraiture
Results
PreKw
3
03/11-
04/11/18
PreKwal Veld 3-4
Chris Caerts
Hoeve ter Steen, Welerstraat te Meerhout-Gestel
Results
PreKw
1 - 2 - 3
01/11-
02/11/18
Clinic met Laura Hinnekins
Salm Sheepdogs et Rosa Canina
Vielsalm (date changee du 3-4 Nov au 1-2 Nov!!)

Clinics
01/11-
02/11/18
PreKwal Veld 1-2
Chris Caerts
Hoeve ter Steen, Welerstraat te Meerhout-Gestel
Results
PreKw
1 - 2 - 3
27/10-
28/10/18
Oefentrial Kl1 2
BBCC
Moereind 127, 2275 Wechelderzande
Results
Open
1-2
20/10-
21/10/18
Binderveld trial Kl 3
WSL
Binderveld / Nieuwerkerken
ter hoogte van Hoevestraat 67

Results
PreKw
3
13/10-
14/10/18
Jalhay Pre Kwalif Kl 3 - 2
Nathalie de Spa
Bansions, 4845 JalhayKevin Willems
Results
PreKw
3-2
06/10-
07/10/18
Kingscup Bovy
Bart Kenis/Paul Reynders
Heusden Zolder
Domein Bovy Galgeneinde 87

Results
Kingscup
1-2
29/09-
30/09/18
Pre-Kwalif EK 2019 Dendertrial Kl 3 (1-2)
dendertrial kl 3 aanvullend 1 2
Elingenstraat, Oudenaeken (Sint-Pieters-Leeuw)
Results
PreKw
3 (1-2)
22/09-
23/09/18
Teamtrial Kl 1-2-3
Stijn De Vroey
Boenderstraat z/n, 3670 Meeuwen

Open
1-2-3
14/09-
19/09/18
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
Chemin du Helivy
4846 Surister (Eglise)


Clinics
15/09-
16/09/18
Kingscup Kinrooi
Jan Croimans
Kinrooi, Horkerstraat 6
Results
Kingscup
1-2-3
15/09-
16/09/18
Bokrijk Trial 2018 Kl 1-2
Kristel Vanschaverbeke
Openluchtmuseum Bokrijk,
Bokrijklaan 1, 3600 Genk

Results
Open
1-2
08/09-
09/09/18
Scottisch Trial Kl 1-2 (3)
WSL
Bilzen

Open
1-2 (3)
01/09-
02/09/18
Open Kl 3 - (2)
Rosa Canina
Cancelled

Open
3 (2)
25/08-
26/08/18
King trial Kl 1 2 Kingcup
King's Petfood
Keienberg 67, Nederhasselt
Results
Open
1-2 (3)
18/08-
19/08/18
Waterloo Trial Cl 3
Chris Caerts/Scottish Days Hougoumont
Ferme de Hougoumont Chemin de Goumont 1420 Braine l'Alleud
Results
Open
3
04/08-
05/08/18
Challengers Cup Kl 1-2-3 GEANNULEERD
WSL
Zoutleeuw

Open
1-2-3
23/06-
24/06/18
Meerhout trial Kwalif EK2018 Klasse 3
Chris Caerts
Haverdonkseweg 46, Meerhout
Results
Kwal
3
09/06-
10/06/18
Essene trial klasse 1 2 finale Kingscup
Denderstreek
Eliane Verboven
Results
Open
1-2
19/05-
21/05/18
Belg Kampioenschap Pinkstertrial Klasse 1 2 3
Familie Broes
spoorweglaan 2570 duffel
Results
Open
1-2-3
10/05-
14/05/18
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
12/05-
13/05/18
St.-Ferdinandtrial (Kingcup) Kl 1-2
WSL
Sint Ferdinandstraat 1, 3560 Lummen
Results
Open
1-2
28/04-
29/04/18
Kwalif EK2018 BBCC Classic Klasse 3
BBCC
Bolksedijk 12, 2310 Rijkevorsel (near RPower)
Results
Kwal
3
14/04-
15/04/18
Clinic met David Maree
VZW Schapendrijven Denderstreek
Essene, Club Denderstreek

Clinics
07/04-
08/04/18
Kelchterhoef klasse 1-2 Kingscup 18 trial
Johny Dujardijn - Toine Cools
Binnenvaartstraat 3530 Houthalen (Kelchterhoef)
Results
Open
1-2
07/04-
08/04/18
Clinic met Dr Viola Hebeler
De Hoeder Yuna Himschoot
Stabroek

Clinics
06/04-
06/04/18
Kelchterhoef klasse 3 trial
Johny Dujardijn - Toine Cools
Binnenvaartstraat 3530 Houthalen (Kelchterhoef)
Results
Open
3
31/03-
01/04/18
Airporttrial Kl 1-2-3
A. Verhulst, J Verlinden, B. De Breucker
Humbeeksesteenweg 313, 1850 Grimbergen
Results
Open
1-2-3
21/03-
27/03/18
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
24/03-
25/03/18
Balen Kingscup trial Kl 1 -2
Chris Caerts - FSB
Olmensebaan 273, 2450 Meerhout
Results
Open
1-2
17/03-
18/03/18
St Patrick's trial Kl 2-3
Katharine Wheeler
Ville-du-Bois 173, 6690 Vielsalm
Results
Open
2-3
16/12-
17/12/17
Kerstballentrial (Kingcup) Kl 1-2-3
Chris Caerts
TBD
Results
Kingscup
1-3
09/12-
10/12/17
Doolhof Trial (Kingcup)
Kalissehof SC
Steenstraat 90 Kortemark
Results
Open
1-2
02/12-
03/12/17
STC Open Kesterheide (alle klassen)
STC
Kesterheide nr 1

1755 Gooik


Results
Open
1-2-3
24/11-
26/11/17
FSB Trial 2017
FSB
Airport - Humbeeksesteenweg 313, 1850 Grimbergen
Results
Open
1-2-3
18/11-
19/11/17
Music For Live Trial Kl 1-2 (3)
WSL
TBD
Results
Open
1-2 (3)
11/11-
12/11/17
Open Kl 1 - 2
AFBCT
Jalhay
Result.
Open
1-2
04/11-
05/11/17
Halloweentrial Kl 1-2
Ines Broes
Tarweweg 2560 Kessel (nijlen)Ann Verhulst Bert De Breucker
Result.
Open
1-2
01/11-
05/11/17
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
28/10-
29/10/17
Belg Kampioenschap Klasse 3
Davy Baumans - Ben De Kerf
Kasteel Van Horst straat: Peerse, Lozenhoek in Nieuwrode.
Results
Open
3
21/10-
22/10/17
Binderveld Trial
WSL
Hoevestraat 35 of 91 of 101, 3850 NieuwerkerkenHarry Janssens
Results
Open
3
14/10-
15/10/17
GP Liege Open Kl 1 - 2 -3
Rosa Canina
Rue coupee110, 4000 Liege
Result
Open
1-2-3
30/09-
01/10/17
Kwalif EK2018 Klasse 3
Denderstreek
Gaasbeekstraat, Sint-pieters-leeuwGuillaume Josien (FR)
Results
Kwal
3
23/09-
24/09/17
Open Ifor Williams Trail Kl 3
BCC De Boender
Royerstraat z/n Meeuwen-Gruitrode
Results
Open
3-(1-2)
16/09-
17/09/17
STC Kl 1-2 (3) (Kingcup)
STC
Kristuskoninglaan 1760 Strijtem(Roosdaal)Ines Broes
Results
Open
1-2 (3)
13/09-
17/09/17
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
09/09-
10/09/17
Scottisch trial Kl 1-2 (3)
WSL
Alden Biesen, Kasteelstraat, Bilzen
Results
Open
1-2 (3)
02/09-
03/09/17
Kwalif EK2018 BBCC Classic Klasse 3
BBCC
Salphensebaan, 2390 Malle
(via de Herentalsebaan - langs de kant van Oostmalle Cars)

Resultaten
Kwal
3
26/08-
28/08/17
Continental 2017 Norway
CSCC
Norway , 3330 Skotselv
Results Final
EC 2017
3
26/08-
27/08/17
Continental 2017 Norway
CSCC
Norway , 3330 Skotselv
Results Qu D2
EC 2017
3
25/08-
26/08/17
Continental 2017 Norway
CSCC
Norway , 3330 Skotselv
Results Qu D1
EC 2017
3
19/08-
20/08/17
Waterloo Trial Cl 3
Chris Caerts/Scottish Days Hougoumont
Ferme de Hougoumont Chemin de Goumont 1420 Braine l'AlleudAnnie Vanderlinck
Result
Open
3
19/08-
20/08/17
Open Kl 1-2
Davy Baumans
Diestsesteenweg 52 3390 tielt winge 0475806031

Open
1-2
29/07-
30/07/17
Hoevetrial -Belgisch Kampioenschap voor Kl 1 en 2
WSL
Hoevestraat 91, 3850 Nieuwerkerken N50 52 34.648 O5 9 16.89
Results
Open
1-2 (3)
13/07-
16/07/17
Worldtrial 2017 NL
ISDS
Opmeer, Nederland

World 2017
3
01/07-
02/07/17
St.-Ferdinandtrial (Kingcup) Kl 1-2
WSL
Sint Ferdinandstraat 1, 3560 Lummen
Results

Results Kingscup

Open
1-2
24/06-
25/06/17
Qual EC 17 Vlissegemtrial
Bosdreefhoeve
bredeweg 8421 vlissegem
Vlissegem

EC17

Kwal
3
17/06-
18/06/17
Qual EC 17 Balen
Chris Caerts
Balendijk Lommel (Ringtrial)

Pim Visser (NL)
Results Qualif EC17

Res.trial

Kwal
3
10/06-
11/06/17
Essene trial (Kingcup)
Denderstreek
Assestraat / 1790 Essene.
Results
Open
0-1-2
05/06-
05/06/17
Qual EC 17 Pinkstertrial DO
Familie Broes
spoorweglaan 2570 duffelStuart McCrindle
Results
Kwal
3
03/06-
04/06/17
Qual EC 17 Pinkstertrial
Familie Broes
spoorweglaan 2570 duffelStuart McCrindle
Results
Kwal
3
04/06-
04/06/17
Open Class1 Pinkstertrial
Familie Broes
spoorweglaan 2570 duffelStuart McCrindle
Results
Open
1
03/06-
03/06/17
Open Class2 Pinkstertrial
Familie Broes
spoorweglaan 2570 duffelStuart McCrindle
Results
Open
2
27/05-
28/05/17
St.-Ferdinandtrial (Kingcup)
WSL
Sint Ferdinandstraat 1, 3560 Lummen
Cancelled
Open
1-2 (3)
25/05-
26/05/17
Clinic Sabine Ehlers
hans van meenen
Kalissestraat 1 8958 Loker Heuvelland

Clinics
18/05-
22/05/17
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
15/04-
16/04/17
Airporttrial
A. Verhulst, J Verlinden, B. De Breucker
TBD
Uitslag
Open
1-2 (3)
30/03-
02/04/17
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie et Olivier Tixhon-de Spa
B-4960 Xhoffraix, Rue du Ht Village 11, La Ferme Rose

Clinics
25/03-
26/03/17
4de Bosdreeftrial (Kingcup)
Bosdreefhoeve
Bollestraat 1 8830 Hooglede-GitsBroes
Uitslag
Open
1-2 (3)
25/02-
26/02/17
Oefenwedstrijd
BBCC
Vlamingstraat, 2320 HoogstratenBen de Kerf

Open
1-2
18/02-
19/02/17
Last Minute Genk trial
Kurt Vervloessem
Haagbeemden-Weienhout GenkJohan de Jonge (NL)

Open
1-3
28/01-
29/01/17
Malou Trial Kwalif WT 2017
Chris Caerts
Antverpialaan 8 BalenKees Kromhout (Nl)

Kwal
3
17/12-
18/12/16
Kerstballentrial K1+2 +3
Chris Caerts
OlmenD. Cousin, A. Vanderlinck, F. Staelens

Open
1-3
12/11-
13/11/16
Eirbezen Trial
BBCC


Open
1-3
05/11-
06/11/16
Oefentrial K3 - dubbele outrun
WSL


Open
3
29/10-
30/10/16
Juprelle K1+2
Rosacanina
Juprelle

Open
1-2
22/10-
23/10/16
Schaapsheuveltrial K1+2 +3
Davy Bauwmans


Open
1-3
15/10-
16/10/16
Noordzeetrial (op gras) BK, K3
Tommy


Open
3
08/10-
09/10/16
Black Face trial Kwalif. W.T. 2017
Davy Bauwmans


Kwal
3
01/10-
02/10/16
Dendertrial K1+2 +3
Dender
Dender

Open
1-3
24/09-
25/09/16
Kempentrophy Kwalif. W.T. 2017
BBCC


Kwal
3
17/09-
18/09/16
Kinrooi trial K1+2 +3
Jan & Johny


Open
1-3
26/08-
28/08/16
Continental Sheepdog Trial
NA
Juva, Finland

Kwal
3
13/08-
14/08/16
STC Open
STC


Open
30/07-
31/07/16
Belgisch Kamp. K1 + K2
Working Sheepdogs L.
Halen

Open
1-2
11/06-
12/06/16
Essenetrial K1+2 +3
Dender
Essene

Open
0-1-2
28/05-
29/05/16
Open Kamp. Praktijk
Werkgroep


Open
18/05-
20/05/16
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie De Spa
Xhoffraix

Clinics
16/05-
17/05/16
Clinic R. Hutchinson
Rosa Canina
Bassenge

Clinics
16/05-
16/05/16
Pinkstertrial Dub Out
Joris Broes


Kwal
3
14/05-
15/05/16
Pinkstertrial
Joris Broes


Kwal
3
04/05-
05/05/16
Arno & Elien trial K1+2 +3
Arno & Elien


Open
1-3
30/04-
01/05/16
BBCC Classic Mei 2016
BBCC


Kwal
3
09/04-
10/04/16
Bosdreefhoevetrial K1+2 +3
Bosdreefhoeve
Hooglede Gits

Open
1-3
30/03-
03/04/16
Clinic Bobby Dalziel
Nathalie De Spa
Xhoffraix

Clinics
02/04-
03/04/16
Clinic Nij Vyas
BBCC
Vlimmeren

Clinics
02/04-
03/04/16
Airporttrial K1+2 +3
Joan en team
Grimbergen

Open
1-3
19/03-
20/03/16
Dender Kwalif. 2017
Dender
Dender

Kwal
3
12/03-
13/03/16
European Nursery
Vander Zweep


Clinics
05/03-
06/03/16
Grenslandtrial
J. Pluta


Open
27/02-
28/02/16
Galgevoorttrial K1-2
BBCC


Open
1-2
20/02-
21/02/16
15Inn trial K1+2 +3
C. Caerts & D. Cousin
Olmen
http://www.schapendrijven.be inschrijven
Open
1-3
30/01-
31/01/16
Trial Kalmthout
Werkgroep
Kalmthout

Open
09/01-
10/01/16
Trial Doische
Werkgroep
Doische

Open