NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
Regl. inwendige ordeRègl. interne
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
logo
Stacks Image p1244_n14

Onze sponsor van de KingscupNotre sponsor de la KingscupOur sponsor for the Kingscup


Kingspetfood

Moorselbaan 252

9300 Aalst

Kingspetfood

Classe 3 Pinkster trialPinkster trial(BE) Class 3, Klasse 3 Pinkster trial
Stacks Image 1813
WE (Zat + Zon) Resultaat Klasse 3

Rank Handler Dog WE Points
1Stephan LammKate 189.00
2Stephan LammMeg 185.00
3Eliane VerbovenMona 174.00
4Eliane VerbovenMay Ellis 170.00
5Marcel PeetersGhlen 159.00
6Paul WellemansLenz 157.00
7Eliane VerbovenPip 157.00
8Jef VanlaerPam 155.00
9Johan BlockxMirk 153.00
10Ines BroesMoss 147.00
11Johan BlockxMeg 145.00
12Chris CaertsMac 144.00
13Ines BroesGlen 144.00
14Marcel PeetersSweep 142.00
15Paul WellemansHero 140.00
16Paul Van HoofZeb 133.00
17Joris BroesBess 130.00
18Jef VanlaerIrpa 129.00
19Guy Van CutsemKep 121.00
20Marc BoudtSkipper 105.00
21Eugeen KennesJed 103.00
22Serge Van der ZweepGary 96.00
23Serge Van der ZweepJenny 96.00
24Eugeen KennesJaff 90.00
25Chris CaertsPero 87.00
26Ellen Van der ZweepJoe 77.00
27Joris BroesFlyh 75.00
28Marc Van der MeerenKila 69.00
29Ria VrolijkJack 68.00
30Johan HugelierKate 65.00
31Kevin WillemsRoy 64.00
32Cordula H. NeubertSheephill Gem 54.00
33Ann VerhulstQuinn 54.00
34Gert KrolsNip 53.00
35Antoine CoolsUsk 50.00
36Robert MeyersMac 44.00
37Paul ReyndersMosh 34.00
38Gerda LuypaersJake 31.00
39Marc BoudtRob 0.00
39Marcel PeetersLyn 0.00
39Annie VanderlinckKarven Rock 0.00
39Johny DugardijnJack 0.00
39Hilde De WaerhertGaz 0.00
39Petra PinkIan 0.00
39Gerda LuypaersBen 0.00
39Serge Van der ZweepJody 0.00
39Ronald De BeukelaerMel 0.00
39Cordula H. NeubertSheephill Ice 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Lad 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Alec 0.00
39Paul WellemansOlly 0.00
39Yuna HimschootLuke 0.00
—————————————————————————————————————

Resultaten Zat 03 Juni 2017 Klasse 3

—————————————————————————————————————

BK staat voor "Buiten Kwalificatie" en duidt deelnemers aan die niet meedoen voor kwalificatie

Datum
Rank
Handler
Hond
OLF
Punten
BK
03.06.171Serge Van der ZweepJenny40.0096.001
03.06.172Serge Van der ZweepGary40.0096.001
03.06.173Stephan LammKate47.0095.001
03.06.174Paul WellemansLenz39.0088.000
03.06.175Johan BlockxMirk40.0086.000
03.06.176Marcel PeetersGhlen43.0084.000
03.06.177Jef VanlaerPam46.0082.000
03.06.178Stephan LammMeg37.0082.001
03.06.179Eliane VerbovenMona36.0082.000
03.06.1710Eliane VerbovenMay Ellis43.0081.000
03.06.1711Ellen Van der ZweepJoe36.0077.001
03.06.1712Joris BroesFlyh34.0075.000
03.06.1713Paul WellemansHero33.0072.000
03.06.1714Guy Van CutsemKep37.0070.000
03.06.1715Ria VrolijkJock32.0068.001
03.06.1716Marcel PeetersSweep37.0066.000
03.06.1717Joris BroesBess39.0065.000
03.06.1718Marc BoudtSkipper28.0065.000
03.06.1719Eugeen KennesJed34.0064.000
03.06.1720Eliane VerbovenPip25.0064.000
03.06.1721Johan BlockxMeg26.0063.000
03.06.1722Ines BroesMoss13.0057.000
03.06.1723Paul Van HoofZeb18.0056.000
03.06.1724Jef VanlaerIrpa33.0055.000
03.06.1725Ann VerhulstQuinn37.0054.000
03.06.1726Cordula H. NeubertSheephill Gem36.0054.001
03.06.1727Chris CaertsMac41.0052.000
03.06.1728Ines BroesGlen33.0050.000
03.06.1729Eugeen KennesJaff23.0046.000
03.06.1730Gerda LuypaersJake7.0031.000
03.06.1731Johan HugelierKate21.0021.000
03.06.1732Chris CaertsPero0.000.000
03.06.1733Kevin WillemsRoy0.000.000
03.06.1734Gerda LuypaersBen0.000.000
03.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
03.06.1736Petra PinkIan0.000.001
03.06.1737Marc Van der MeerenKila0.000.000
03.06.1738Marc BoudtRob0.000.000
03.06.1739Johny DugardijnJack0.000.000
03.06.1740Ronald De BeukelaerMel0.000.000
03.06.1741Paul ReyndersMosh0.000.000
03.06.1742Marcel PeetersLyn0.000.000
03.06.1743Serge Van der ZweepJody0.000.001
03.06.1744Hilde De WaerhertGaz0.000.000
03.06.1745Robert MeyersMac0.000.000
03.06.1746Antoine CoolsUsk0.000.000
03.06.1747Gert KrolsNip0.000.000
03.06.1748Yuna HimschootLuke0.000.000
03.06.1749Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
03.06.1750Paul WellemansOlly0.000.000
03.06.1751Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
03.06.1752Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultaten Zo 4 Juni 2017 Klasse 3

—————————————————————————————————————

BK staat voor "Buiten Kwalificatie" en duidt deelnemers aan die niet meedoen voor kwalificatie

Datum
Rank
Handler
Hond
OLF
Punten
BK
04.06.171Stephan LammMeg47.00103.001
04.06.172Stephan LammKate44.0094.001
04.06.173Ines BroesGlen41.0094.000
04.06.174Eliane VerbovenPip44.0093.000
04.06.175Eliane VerbovenMona42.0092.000
04.06.176Chris CaertsMac40.0092.000
04.06.177Ines BroesMoss44.0090.000
04.06.178Eliane VerbovenMay Ellis46.0089.000
04.06.179Chris CaertsPero40.0087.000
04.06.1710Johan BlockxMeg42.0082.000
04.06.1711Paul Van HoofZeb39.0077.000
04.06.1712Marcel PeetersSweep28.0076.000
04.06.1713Marcel PeetersGhlen35.0075.000
04.06.1714Jef VanlaerIrpa40.0074.000
04.06.1715Jef VanlaerPam38.0073.000
04.06.1716Paul WellemansLenz41.0069.000
04.06.1717Marc Van der MeerenKila35.0069.000
04.06.1718Paul WellemansHero29.0068.000
04.06.1719Johan BlockxMirk37.0067.000
04.06.1720Joris BroesBess33.0065.000
04.06.1721Kevin WillemsRoy37.0064.000
04.06.1722Gert KrolsNip33.0053.000
04.06.1723Guy Van CutsemKep18.0051.000
04.06.1724Antoine CoolsUsk33.0050.000
04.06.1725Robert MeyersMac36.0044.000
04.06.1726Johan HugelierKate33.0044.000
04.06.1727Eugeen KennesJaff17.0044.000
04.06.1728Marc BoudtSkipper21.0040.000
04.06.1729Eugeen KennesJed39.0039.000
04.06.1730Paul ReyndersMosh29.0034.000
04.06.1731Ann VerhulstQuinn0.000.000
04.06.1732Ria VrolijkJock0.000.001
04.06.1733Gerda LuypaersJake0.000.000
04.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
04.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Gem0.000.001
04.06.1736Petra PinkIan0.000.001
04.06.1737Hilde De WaerhertGaz0.000.000
04.06.1738Joris BroesFlyh0.000.000
04.06.1739Marcel PeetersLyn0.000.000
04.06.1740Marc BoudtRob0.000.000
04.06.1741Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
04.06.1742Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
04.06.1743Yuna HimschootLuke0.000.000
04.06.1744Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
04.06.1745Gerda LuypaersBen0.000.000
04.06.1746Paul WellemansOlly0.000.000
04.06.1747Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultaten Ma 05 Jun 2017 DUBBELE OUTRUN KLASSE 3

—————————————————————————————————————

BK staat voor "Buiten Kwalificatie" en duidt deelnemers aan die niet meedoen voor kwalificatie

Datum
Rank
Handler
Hond
OLF
Punten
BK
05.06.171Serge Van der ZweepGary44.00134.001
05.06.172Eliane VerbovenMay Ellis47.00128.000
05.06.173Serge Van der ZweepJody41.00128.001
05.06.174Eliane VerbovenPip37.00126.000
05.06.175Stephan LammMeg47.00121.001
05.06.176Chris CaertsMac46.00121.000
05.06.177Ines BroesGlen41.00121.000
05.06.178Marcel PeetersGhlen44.00118.000
05.06.179Serge Van der ZweepJenny44.00117.001
05.06.1710Eliane VerbovenMona42.00116.000
05.06.1711Ellen Van der ZweepJoe48.00115.001
05.06.1712Jef VanlaerIrpa43.00115.000
05.06.1713Marcel PeetersSweep40.00114.000
05.06.1714Marc BoudtSkipper40.00114.000
05.06.1715Chris CaertsPero36.00113.000
05.06.1716Joris BroesFlyh41.00109.000
05.06.1717Jef VanlaerPam43.00108.000
05.06.1718Paul WellemansHero43.00108.000
05.06.1719Joris BroesBess47.00103.000
05.06.1720Gerda LuypaersJake38.00100.000
05.06.1721Eugeen KennesJed38.0096.000
05.06.1722Ellen Van der ZweepMaid33.0087.001
05.06.1723Ines BroesMoss31.0086.000
05.06.1724Paul Van HoofZeb31.0083.000
05.06.1725Ann VerhulstQuinn38.0081.000
05.06.1726Ria VrolijkJock24.0077.001
05.06.1727Eugeen KennesJaff11.0076.000
05.06.1728Paul WellemansLenz13.0064.000
05.06.1729Kevin WillemsRoy0.000.000
05.06.1730Marc BoudtRob0.000.000
05.06.1731Stephan LammKate0.000.001
05.06.1732Hilde De WaerhertGaz0.000.000
05.06.1733Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
05.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
05.06.1735Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
05.06.1736Guy Van CutsemKep0.000.000
05.06.1737Johan BlockxMirk0.000.000
05.06.1738Antoine CoolsUsk0.000.000
05.06.1739Petra PinkIan0.000.001
05.06.1740Gerda LuypaersBen0.000.000
05.06.1741Paul WellemansOlly0.000.000
05.06.1742Marc Van der MeerenKila0.000.000
05.06.1743Robert MeyersMac0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultaten Zat 03 Jun 2017 Klasse 2

—————————————————————————————————————

Stacks Image 1867
Datum
Rank
Handler
Hond
OLF
Punten
BW
03.06.17999Arjan VenemaLink0.000.000
03.06.17999Johny DugardijnMoss28.0047.000
03.06.17999Steven JanssensNseb40.0061.000
03.06.17999Tineke EeckhoutJack0.000.000
03.06.17999Gerda LuypaersRhum42.0048.000
03.06.17999Luc RaedemaekersSky0.000.000
03.06.17999Gert KrolsThor42.0073.000
03.06.17999Francis KrauthObiwan47.0090.000
03.06.17999Els WippoSocks29.0036.000
03.06.17999Muriel VansimaeysPop0.000.000
03.06.17999Ria VrolijkSam36.0076.000
03.06.17999Raf DewinterTrigger35.0065.000
03.06.17999Michel Vanden BrandeLotte0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultaten Zon 04 Jun 2017 Klasse 1

—————————————————————————————————————

Datum
Rank
Handler
Hond
OLF
Punten
BW
04.06.17999Guy Van CutsemSem0.000.000
04.06.17999Johan HugelierLass44.0077.000
04.06.17999Marc BoudtArrow38.0056.000
04.06.17999Freddy StaelensLynn0.000.000
04.06.17999Anja VermeireRoy38.0061.000
04.06.17999Marc SergeysselsLot0.000.000
04.06.17999Kristel DesmetZiko33.0063.000
04.06.17999Christian SevenantsMoss33.0044.000
04.06.17999Gino van EeckhoudtBlue47.0067.000
04.06.17999David VanhoorneWhisper0.000.000
04.06.17999Jan CroimansMaggie0.000.000
04.06.17999Guido De BraekeleerMatz29.0039.000
04.06.17999Glenn NuytsEmma33.0069.000

Download Je kan de resultaten in pdf downloaden door op de volgende link te drukken

PDF Cl1

PDF Cl2

PDF Cl3 03Jun

PDF Cl3 04Jun

PDF Cl3 05Jun

Classe 3 Pinkster trialPinkster trial(BE) Class 3, Klasse 3 Pinkster trial
Stacks Image 2206
WE (Sam + Dim) Resultats Classe 3

Rank Handler Dog WE Points
1Stephan LammKate 189.00
2Stephan LammMeg 185.00
3Eliane VerbovenMona 174.00
4Eliane VerbovenMay Ellis 170.00
5Marcel PeetersGhlen 159.00
6Paul WellemansLenz 157.00
7Eliane VerbovenPip 157.00
8Jef VanlaerPam 155.00
9Johan BlockxMirk 153.00
10Ines BroesMoss 147.00
11Johan BlockxMeg 145.00
12Chris CaertsMac 144.00
13Ines BroesGlen 144.00
14Marcel PeetersSweep 142.00
15Paul WellemansHero 140.00
16Paul Van HoofZeb 133.00
17Joris BroesBess 130.00
18Jef VanlaerIrpa 129.00
19Guy Van CutsemKep 121.00
20Marc BoudtSkipper 105.00
21Eugeen KennesJed 103.00
22Serge Van der ZweepGary 96.00
23Serge Van der ZweepJenny 96.00
24Eugeen KennesJaff 90.00
25Chris CaertsPero 87.00
26Ellen Van der ZweepJoe 77.00
27Joris BroesFlyh 75.00
28Marc Van der MeerenKila 69.00
29Ria VrolijkJack 68.00
30Johan HugelierKate 65.00
31Kevin WillemsRoy 64.00
32Cordula H. NeubertSheephill Gem 54.00
33Ann VerhulstQuinn 54.00
34Gert KrolsNip 53.00
35Antoine CoolsUsk 50.00
36Robert MeyersMac 44.00
37Paul ReyndersMosh 34.00
38Gerda LuypaersJake 31.00
39Marc BoudtRob 0.00
39Marcel PeetersLyn 0.00
39Annie VanderlinckKarven Rock 0.00
39Johny DugardijnJack 0.00
39Hilde De WaerhertGaz 0.00
39Petra PinkIan 0.00
39Gerda LuypaersBen 0.00
39Serge Van der ZweepJody 0.00
39Ronald De BeukelaerMel 0.00
39Cordula H. NeubertSheephill Ice 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Lad 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Alec 0.00
39Paul WellemansOlly 0.00
39Yuna HimschootLuke 0.00
—————————————————————————————————————

Resultats Sam 03 Juin 2017 Classe 3

—————————————————————————————————————

HQ Signifie Hors Qualification et indique les participants exclus de la qualification

Date
Rang
Conducteur
Chien
OLF
Points
HQ
03.06.171Serge Van der ZweepJenny40.0096.001
03.06.172Serge Van der ZweepGary40.0096.001
03.06.173Stephan LammKate47.0095.001
03.06.174Paul WellemansLenz39.0088.000
03.06.175Johan BlockxMirk40.0086.000
03.06.176Marcel PeetersGhlen43.0084.000
03.06.177Jef VanlaerPam46.0082.000
03.06.178Stephan LammMeg37.0082.001
03.06.179Eliane VerbovenMona36.0082.000
03.06.1710Eliane VerbovenMay Ellis43.0081.000
03.06.1711Ellen Van der ZweepJoe36.0077.001
03.06.1712Joris BroesFlyh34.0075.000
03.06.1713Paul WellemansHero33.0072.000
03.06.1714Guy Van CutsemKep37.0070.000
03.06.1715Ria VrolijkJock32.0068.001
03.06.1716Marcel PeetersSweep37.0066.000
03.06.1717Joris BroesBess39.0065.000
03.06.1718Marc BoudtSkipper28.0065.000
03.06.1719Eugeen KennesJed34.0064.000
03.06.1720Eliane VerbovenPip25.0064.000
03.06.1721Johan BlockxMeg26.0063.000
03.06.1722Ines BroesMoss13.0057.000
03.06.1723Paul Van HoofZeb18.0056.000
03.06.1724Jef VanlaerIrpa33.0055.000
03.06.1725Ann VerhulstQuinn37.0054.000
03.06.1726Cordula H. NeubertSheephill Gem36.0054.001
03.06.1727Chris CaertsMac41.0052.000
03.06.1728Ines BroesGlen33.0050.000
03.06.1729Eugeen KennesJaff23.0046.000
03.06.1730Gerda LuypaersJake7.0031.000
03.06.1731Johan HugelierKate21.0021.000
03.06.1732Chris CaertsPero0.000.000
03.06.1733Kevin WillemsRoy0.000.000
03.06.1734Gerda LuypaersBen0.000.000
03.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
03.06.1736Petra PinkIan0.000.001
03.06.1737Marc Van der MeerenKila0.000.000
03.06.1738Marc BoudtRob0.000.000
03.06.1739Johny DugardijnJack0.000.000
03.06.1740Ronald De BeukelaerMel0.000.000
03.06.1741Paul ReyndersMosh0.000.000
03.06.1742Marcel PeetersLyn0.000.000
03.06.1743Serge Van der ZweepJody0.000.001
03.06.1744Hilde De WaerhertGaz0.000.000
03.06.1745Robert MeyersMac0.000.000
03.06.1746Antoine CoolsUsk0.000.000
03.06.1747Gert KrolsNip0.000.000
03.06.1748Yuna HimschootLuke0.000.000
03.06.1749Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
03.06.1750Paul WellemansOlly0.000.000
03.06.1751Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
03.06.1752Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultats Dim 4 Juin 2017 Classe 3

—————————————————————————————————————

HQ signifie "Hors Qualification" et indique les participants qui son exclus de la qualification

Date
Rang
Conducteur
Chien
OLF
Points
HQ
04.06.171Stephan LammMeg47.00103.001
04.06.172Stephan LammKate44.0094.001
04.06.173Ines BroesGlen41.0094.000
04.06.174Eliane VerbovenPip44.0093.000
04.06.175Eliane VerbovenMona42.0092.000
04.06.176Chris CaertsMac40.0092.000
04.06.177Ines BroesMoss44.0090.000
04.06.178Eliane VerbovenMay Ellis46.0089.000
04.06.179Chris CaertsPero40.0087.000
04.06.1710Johan BlockxMeg42.0082.000
04.06.1711Paul Van HoofZeb39.0077.000
04.06.1712Marcel PeetersSweep28.0076.000
04.06.1713Marcel PeetersGhlen35.0075.000
04.06.1714Jef VanlaerIrpa40.0074.000
04.06.1715Jef VanlaerPam38.0073.000
04.06.1716Paul WellemansLenz41.0069.000
04.06.1717Marc Van der MeerenKila35.0069.000
04.06.1718Paul WellemansHero29.0068.000
04.06.1719Johan BlockxMirk37.0067.000
04.06.1720Joris BroesBess33.0065.000
04.06.1721Kevin WillemsRoy37.0064.000
04.06.1722Gert KrolsNip33.0053.000
04.06.1723Guy Van CutsemKep18.0051.000
04.06.1724Antoine CoolsUsk33.0050.000
04.06.1725Robert MeyersMac36.0044.000
04.06.1726Johan HugelierKate33.0044.000
04.06.1727Eugeen KennesJaff17.0044.000
04.06.1728Marc BoudtSkipper21.0040.000
04.06.1729Eugeen KennesJed39.0039.000
04.06.1730Paul ReyndersMosh29.0034.000
04.06.1731Ann VerhulstQuinn0.000.000
04.06.1732Ria VrolijkJock0.000.001
04.06.1733Gerda LuypaersJake0.000.000
04.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
04.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Gem0.000.001
04.06.1736Petra PinkIan0.000.001
04.06.1737Hilde De WaerhertGaz0.000.000
04.06.1738Joris BroesFlyh0.000.000
04.06.1739Marcel PeetersLyn0.000.000
04.06.1740Marc BoudtRob0.000.000
04.06.1741Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
04.06.1742Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
04.06.1743Yuna HimschootLuke0.000.000
04.06.1744Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
04.06.1745Gerda LuypaersBen0.000.000
04.06.1746Paul WellemansOlly0.000.000
04.06.1747Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultats Lu 05 Juin 2017 DOUBLE OUTRUN CLASSE 3

—————————————————————————————————————

HQ signifie "Hors Qualification" et indique les participants qui sont exclus de la qualification

Date
Rang
Conducteur
Chien
OLF
Points
HQ
05.06.171Serge Van der ZweepGary44.00134.001
05.06.172Eliane VerbovenMay Ellis47.00128.000
05.06.173Serge Van der ZweepJody41.00128.001
05.06.174Eliane VerbovenPip37.00126.000
05.06.175Stephan LammMeg47.00121.001
05.06.176Chris CaertsMac46.00121.000
05.06.177Ines BroesGlen41.00121.000
05.06.178Marcel PeetersGhlen44.00118.000
05.06.179Serge Van der ZweepJenny44.00117.001
05.06.1710Eliane VerbovenMona42.00116.000
05.06.1711Ellen Van der ZweepJoe48.00115.001
05.06.1712Jef VanlaerIrpa43.00115.000
05.06.1713Marcel PeetersSweep40.00114.000
05.06.1714Marc BoudtSkipper40.00114.000
05.06.1715Chris CaertsPero36.00113.000
05.06.1716Joris BroesFlyh41.00109.000
05.06.1717Jef VanlaerPam43.00108.000
05.06.1718Paul WellemansHero43.00108.000
05.06.1719Joris BroesBess47.00103.000
05.06.1720Gerda LuypaersJake38.00100.000
05.06.1721Eugeen KennesJed38.0096.000
05.06.1722Ellen Van der ZweepMaid33.0087.001
05.06.1723Ines BroesMoss31.0086.000
05.06.1724Paul Van HoofZeb31.0083.000
05.06.1725Ann VerhulstQuinn38.0081.000
05.06.1726Ria VrolijkJock24.0077.001
05.06.1727Eugeen KennesJaff11.0076.000
05.06.1728Paul WellemansLenz13.0064.000
05.06.1729Kevin WillemsRoy0.000.000
05.06.1730Marc BoudtRob0.000.000
05.06.1731Stephan LammKate0.000.001
05.06.1732Hilde De WaerhertGaz0.000.000
05.06.1733Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
05.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
05.06.1735Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
05.06.1736Guy Van CutsemKep0.000.000
05.06.1737Johan BlockxMirk0.000.000
05.06.1738Antoine CoolsUsk0.000.000
05.06.1739Petra PinkIan0.000.001
05.06.1740Gerda LuypaersBen0.000.000
05.06.1741Paul WellemansOlly0.000.000
05.06.1742Marc Van der MeerenKila0.000.000
05.06.1743Robert MeyersMac0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultats Sam 03 Juin 2017 Classe 2

—————————————————————————————————————

Stacks Image 2398
Date
Rang
Conducteur
Chien
OLF
Points
HC
03.06.17999Arjan VenemaLink0.000.000
03.06.17999Johny DugardijnMoss28.0047.000
03.06.17999Steven JanssensNseb40.0061.000
03.06.17999Tineke EeckhoutJack0.000.000
03.06.17999Gerda LuypaersRhum42.0048.000
03.06.17999Luc RaedemaekersSky0.000.000
03.06.17999Gert KrolsThor42.0073.000
03.06.17999Francis KrauthObiwan47.0090.000
03.06.17999Els WippoSocks29.0036.000
03.06.17999Muriel VansimaeysPop0.000.000
03.06.17999Ria VrolijkSam36.0076.000
03.06.17999Raf DewinterTrigger35.0065.000
03.06.17999Michel Vanden BrandeLotte0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultats Dim 04 Juin 2017 Classe 1

—————————————————————————————————————

Date
Rang
Conducteur
Chien
OLF
Points
HC
04.06.17999Guy Van CutsemSem0.000.000
04.06.17999Johan HugelierLass44.0077.000
04.06.17999Marc BoudtArrow38.0056.000
04.06.17999Freddy StaelensLynn0.000.000
04.06.17999Anja VermeireRoy38.0061.000
04.06.17999Marc SergeysselsLot0.000.000
04.06.17999Kristel DesmetZiko33.0063.000
04.06.17999Christian SevenantsMoss33.0044.000
04.06.17999Gino van EeckhoudtBlue47.0067.000
04.06.17999David VanhoorneWhisper0.000.000
04.06.17999Jan CroimansMaggie0.000.000
04.06.17999Guido De BraekeleerMatz29.0039.000
04.06.17999Glenn NuytsEmma33.0069.000

Download Vous pouvez télécharger les résultats en format pdf en cliquant les liens suivants

PDF Cl1

PDF Cl2

PDF Cl3 03Jun

PDF Cl3 04Jun

PDF Cl3 05Jun

Classe 3 Pinkster trialPinkster trial(BE) Class 3, Klasse 3 Pinkster trial
Stacks Image 1922
WE (Sat + Sun) Class 3 results

Rank Handler Dog WE Points
1Stephan LammKate 189.00
2Stephan LammMeg 185.00
3Eliane VerbovenMona 174.00
4Eliane VerbovenMay Ellis 170.00
5Marcel PeetersGhlen 159.00
6Paul WellemansLenz 157.00
7Eliane VerbovenPip 157.00
8Jef VanlaerPam 155.00
9Johan BlockxMirk 153.00
10Ines BroesMoss 147.00
11Johan BlockxMeg 145.00
12Chris CaertsMac 144.00
13Ines BroesGlen 144.00
14Marcel PeetersSweep 142.00
15Paul WellemansHero 140.00
16Paul Van HoofZeb 133.00
17Joris BroesBess 130.00
18Jef VanlaerIrpa 129.00
19Guy Van CutsemKep 121.00
20Marc BoudtSkipper 105.00
21Eugeen KennesJed 103.00
22Serge Van der ZweepGary 96.00
23Serge Van der ZweepJenny 96.00
24Eugeen KennesJaff 90.00
25Chris CaertsPero 87.00
26Ellen Van der ZweepJoe 77.00
27Joris BroesFlyh 75.00
28Marc Van der MeerenKila 69.00
29Ria VrolijkJack 68.00
30Johan HugelierKate 65.00
31Kevin WillemsRoy 64.00
32Cordula H. NeubertSheephill Gem 54.00
33Ann VerhulstQuinn 54.00
34Gert KrolsNip 53.00
35Antoine CoolsUsk 50.00
36Robert MeyersMac 44.00
37Paul ReyndersMosh 34.00
38Gerda LuypaersJake 31.00
39Marc BoudtRob 0.00
39Marcel PeetersLyn 0.00
39Annie VanderlinckKarven Rock 0.00
39Johny DugardijnJack 0.00
39Hilde De WaerhertGaz 0.00
39Petra PinkIan 0.00
39Gerda LuypaersBen 0.00
39Serge Van der ZweepJody 0.00
39Ronald De BeukelaerMel 0.00
39Cordula H. NeubertSheephill Ice 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Lad 0.00
39Annie VanderlinckKilcreen Alec 0.00
39Paul WellemansOlly 0.00
39Yuna HimschootLuke 0.00
—————————————————————————————————————

Results Sat 03 Jun 2017 Class 3

—————————————————————————————————————

OQ stands for "Outside Qualification" and marks the participants that are not allowd to qualify

Date
Rank
Handler
Dog
OLF
Points
OQ
03.06.171Serge Van der ZweepJenny40.0096.001
03.06.172Serge Van der ZweepGary40.0096.001
03.06.173Stephan LammKate47.0095.001
03.06.174Paul WellemansLenz39.0088.000
03.06.175Johan BlockxMirk40.0086.000
03.06.176Marcel PeetersGhlen43.0084.000
03.06.177Jef VanlaerPam46.0082.000
03.06.178Stephan LammMeg37.0082.001
03.06.179Eliane VerbovenMona36.0082.000
03.06.1710Eliane VerbovenMay Ellis43.0081.000
03.06.1711Ellen Van der ZweepJoe36.0077.001
03.06.1712Joris BroesFlyh34.0075.000
03.06.1713Paul WellemansHero33.0072.000
03.06.1714Guy Van CutsemKep37.0070.000
03.06.1715Ria VrolijkJock32.0068.001
03.06.1716Marcel PeetersSweep37.0066.000
03.06.1717Joris BroesBess39.0065.000
03.06.1718Marc BoudtSkipper28.0065.000
03.06.1719Eugeen KennesJed34.0064.000
03.06.1720Eliane VerbovenPip25.0064.000
03.06.1721Johan BlockxMeg26.0063.000
03.06.1722Ines BroesMoss13.0057.000
03.06.1723Paul Van HoofZeb18.0056.000
03.06.1724Jef VanlaerIrpa33.0055.000
03.06.1725Ann VerhulstQuinn37.0054.000
03.06.1726Cordula H. NeubertSheephill Gem36.0054.001
03.06.1727Chris CaertsMac41.0052.000
03.06.1728Ines BroesGlen33.0050.000
03.06.1729Eugeen KennesJaff23.0046.000
03.06.1730Gerda LuypaersJake7.0031.000
03.06.1731Johan HugelierKate21.0021.000
03.06.1732Chris CaertsPero0.000.000
03.06.1733Kevin WillemsRoy0.000.000
03.06.1734Gerda LuypaersBen0.000.000
03.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
03.06.1736Petra PinkIan0.000.001
03.06.1737Marc Van der MeerenKila0.000.000
03.06.1738Marc BoudtRob0.000.000
03.06.1739Johny DugardijnJack0.000.000
03.06.1740Ronald De BeukelaerMel0.000.000
03.06.1741Paul ReyndersMosh0.000.000
03.06.1742Marcel PeetersLyn0.000.000
03.06.1743Serge Van der ZweepJody0.000.001
03.06.1744Hilde De WaerhertGaz0.000.000
03.06.1745Robert MeyersMac0.000.000
03.06.1746Antoine CoolsUsk0.000.000
03.06.1747Gert KrolsNip0.000.000
03.06.1748Yuna HimschootLuke0.000.000
03.06.1749Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
03.06.1750Paul WellemansOlly0.000.000
03.06.1751Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
03.06.1752Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
—————————————————————————————————————

Results Su 4 June 2017 Class 3

—————————————————————————————————————

OQ stands for "Outside Qualification" and marks the participants that are not allowd to qualify

Date
Rank
Handler
Dog
OLF
Points
OQ
04.06.171Stephan LammMeg47.00103.001
04.06.172Stephan LammKate44.0094.001
04.06.173Ines BroesGlen41.0094.000
04.06.174Eliane VerbovenPip44.0093.000
04.06.175Eliane VerbovenMona42.0092.000
04.06.176Chris CaertsMac40.0092.000
04.06.177Ines BroesMoss44.0090.000
04.06.178Eliane VerbovenMay Ellis46.0089.000
04.06.179Chris CaertsPero40.0087.000
04.06.1710Johan BlockxMeg42.0082.000
04.06.1711Paul Van HoofZeb39.0077.000
04.06.1712Marcel PeetersSweep28.0076.000
04.06.1713Marcel PeetersGhlen35.0075.000
04.06.1714Jef VanlaerIrpa40.0074.000
04.06.1715Jef VanlaerPam38.0073.000
04.06.1716Paul WellemansLenz41.0069.000
04.06.1717Marc Van der MeerenKila35.0069.000
04.06.1718Paul WellemansHero29.0068.000
04.06.1719Johan BlockxMirk37.0067.000
04.06.1720Joris BroesBess33.0065.000
04.06.1721Kevin WillemsRoy37.0064.000
04.06.1722Gert KrolsNip33.0053.000
04.06.1723Guy Van CutsemKep18.0051.000
04.06.1724Antoine CoolsUsk33.0050.000
04.06.1725Robert MeyersMac36.0044.000
04.06.1726Johan HugelierKate33.0044.000
04.06.1727Eugeen KennesJaff17.0044.000
04.06.1728Marc BoudtSkipper21.0040.000
04.06.1729Eugeen KennesJed39.0039.000
04.06.1730Paul ReyndersMosh29.0034.000
04.06.1731Ann VerhulstQuinn0.000.000
04.06.1732Ria VrolijkJock0.000.001
04.06.1733Gerda LuypaersJake0.000.000
04.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
04.06.1735Cordula H. NeubertSheephill Gem0.000.001
04.06.1736Petra PinkIan0.000.001
04.06.1737Hilde De WaerhertGaz0.000.000
04.06.1738Joris BroesFlyh0.000.000
04.06.1739Marcel PeetersLyn0.000.000
04.06.1740Marc BoudtRob0.000.000
04.06.1741Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
04.06.1742Cordula H. NeubertSheephill Ice0.000.001
04.06.1743Yuna HimschootLuke0.000.000
04.06.1744Annie VanderlinckKarven Rock0.000.000
04.06.1745Gerda LuypaersBen0.000.000
04.06.1746Paul WellemansOlly0.000.000
04.06.1747Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
—————————————————————————————————————

Results Mon 05 June 2017 DOUBLE OUTRUN CLASS 3

—————————————————————————————————————

OQ stands for "Outside Qualification" and marks the participants that are not allowd to qualify

Date
Rank
Handler
Dog
OLF
Points
OQ
05.06.171Serge Van der ZweepGary44.00134.001
05.06.172Eliane VerbovenMay Ellis47.00128.000
05.06.173Serge Van der ZweepJody41.00128.001
05.06.174Eliane VerbovenPip37.00126.000
05.06.175Stephan LammMeg47.00121.001
05.06.176Chris CaertsMac46.00121.000
05.06.177Ines BroesGlen41.00121.000
05.06.178Marcel PeetersGhlen44.00118.000
05.06.179Serge Van der ZweepJenny44.00117.001
05.06.1710Eliane VerbovenMona42.00116.000
05.06.1711Ellen Van der ZweepJoe48.00115.001
05.06.1712Jef VanlaerIrpa43.00115.000
05.06.1713Marcel PeetersSweep40.00114.000
05.06.1714Marc BoudtSkipper40.00114.000
05.06.1715Chris CaertsPero36.00113.000
05.06.1716Joris BroesFlyh41.00109.000
05.06.1717Jef VanlaerPam43.00108.000
05.06.1718Paul WellemansHero43.00108.000
05.06.1719Joris BroesBess47.00103.000
05.06.1720Gerda LuypaersJake38.00100.000
05.06.1721Eugeen KennesJed38.0096.000
05.06.1722Ellen Van der ZweepMaid33.0087.001
05.06.1723Ines BroesMoss31.0086.000
05.06.1724Paul Van HoofZeb31.0083.000
05.06.1725Ann VerhulstQuinn38.0081.000
05.06.1726Ria VrolijkJock24.0077.001
05.06.1727Eugeen KennesJaff11.0076.000
05.06.1728Paul WellemansLenz13.0064.000
05.06.1729Kevin WillemsRoy0.000.000
05.06.1730Marc BoudtRob0.000.000
05.06.1731Stephan LammKate0.000.001
05.06.1732Hilde De WaerhertGaz0.000.000
05.06.1733Annie VanderlinckKilcreen Lad0.000.000
05.06.1734Ronald De BeukelaerMel0.000.000
05.06.1735Annie VanderlinckKilcreen Alec0.000.000
05.06.1736Guy Van CutsemKep0.000.000
05.06.1737Johan BlockxMirk0.000.000
05.06.1738Antoine CoolsUsk0.000.000
05.06.1739Petra PinkIan0.000.001
05.06.1740Gerda LuypaersBen0.000.000
05.06.1741Paul WellemansOlly0.000.000
05.06.1742Marc Van der MeerenKila0.000.000
05.06.1743Robert MeyersMac0.000.000
—————————————————————————————————————

Resultats Sat 03 June 2017 Class 2

—————————————————————————————————————

Stacks Image 2114
Date
Rank
Handler
Dog
OLF
Points
OC
03.06.17999Arjan VenemaLink0.000.000
03.06.17999Johny DugardijnMoss28.0047.000
03.06.17999Steven JanssensNseb40.0061.000
03.06.17999Tineke EeckhoutJack0.000.000
03.06.17999Gerda LuypaersRhum42.0048.000
03.06.17999Luc RaedemaekersSky0.000.000
03.06.17999Gert KrolsThor42.0073.000
03.06.17999Francis KrauthObiwan47.0090.000
03.06.17999Els WippoSocks29.0036.000
03.06.17999Muriel VansimaeysPop0.000.000
03.06.17999Ria VrolijkSam36.0076.000
03.06.17999Raf DewinterTrigger35.0065.000
03.06.17999Michel Vanden BrandeLotte0.000.000
—————————————————————————————————————

Results Sun 04 June 2017 Class 1

—————————————————————————————————————

Date
Rank
Handler
Dog
OLF
Points
OC
04.06.17999Guy Van CutsemSem0.000.000
04.06.17999Johan HugelierLass44.0077.000
04.06.17999Marc BoudtArrow38.0056.000
04.06.17999Freddy StaelensLynn0.000.000
04.06.17999Anja VermeireRoy38.0061.000
04.06.17999Marc SergeysselsLot0.000.000
04.06.17999Kristel DesmetZiko33.0063.000
04.06.17999Christian SevenantsMoss33.0044.000
04.06.17999Gino van EeckhoudtBlue47.0067.000
04.06.17999David VanhoorneWhisper0.000.000
04.06.17999Jan CroimansMaggie0.000.000
04.06.17999Guido De BraekeleerMatz29.0039.000
04.06.17999Glenn NuytsEmma33.0069.000

Download You can download the results in PDF format by using the following links

PDF Cl1

PDF Cl2

PDF Cl3 03Jun

PDF Cl3 04Jun

PDF Cl3 05Jun