NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
ReglementenRèglements
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Labyrinth 2017Doolhof 2017Labyrinthe 2017
List Labyrinth 17Lijst Doolhof 17Liste Labyrinthe 17
Status Cl 1->2->3Status Kl 1->2->3Promo Cl 1->2->3
BK Kl 3 2017CB Cl 3 2017BC Cl 3 2017
Halloween 2017Halloween 2017Halloween 2017
List Christmas 2017Liste Noël 2017Lijst Kerstballen 2017
Christmas trial 2017Conc Noël 2017Kerstballen trial 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Christmas Trial 17Noël 17Kerstb 17
Christmas 17Noël 17Kerstb 17
StPatrick 2018StPatrick 2018StPatrick 2018
List StPatrickLijst StPatrickListe StPatrick
List Airport 2018Liste Airport 2018Lijst Airport 2018
OrganizersOrganisatorenOrganisateurs
Balen Trial March 2018Balen Trial Mars 2018Balen Trial Maart 2018
List Balen Mar 18Liste Balen Mar 18Lijst Balen Mar 18
Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18
List Kelchter.. 18Lijst Kelchter.. 18Liste Kelchter.. 18
Org KelchterhoefOrg KelchterhoefOrg Kelchterhoef
St Patrick 2018St Patrick 2018St Patrick 2018
List BBCC Classic 2018Liste BBCC Classic 2018Lijst BBCC Classic 2018
St Ferd Trial 2018St Ferd Trial 2018Conc. St Ferd 2018
List St Ferd 18Lijst St Ferd 18Liste St Ferd 18
Airport Trial 2018Airport Trial 2018Conc. Airport 2018
Lijst BK Pinkst. trial Liste CB Pinkst. List BC Pinkst.
BK Pinkster. 18CB Pentecôte 18BC Pentecost 18
Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018
Inschrijvingen voor Klasse 1
Voornaam
Handler
HondKlasseZatZoBW
LucBexRoy1110
RudiCollinJim1110
KristelDesmetZiko1110
TinekeEeckhoutJim1110
JosEerdekensChass1110
JosEerdekensJack1110
JohanHugelierLass1110
AnkeKetzbergDylan1110
FrancisKrauthLou1110
StephanLammFly1100
ClaraLammLiv1100
ElsLyphoutLB Leffe1110
KimOeleJoep1110
AndréRamaekersGizmo1110
HugoSasSpot1110
SofieStrauvenJake1110
Marionvan den BergWinnah1110
GinoVan EeckhoudtNess1110
KristelVan SchaverbekeTorr1010
FilipVandammeNell1110
HansVanmeenenGael1110
AnjaVermeireRoy1110
KurtVervloessemJim1110
RafVrintsLouke1110
Result: 23Result: 22
Inschrijvingen voor Klasse 2
Voornaam
Handler
HondKlasseZatZoBW
MarcBoudtArrow2110
JanBoumansJaff2110
JanBoumansFinn2110
RudiCollinDenwyn Spyke2110
AlainCoolsJerry2110
Jan CroimansMaggie2110
MathijsCuijpersCjay2110
MathijsCuijpersCjay2110
BenDe KerfZiva2110
Nathaliede SpaDot2110
Nathaliede SpaBig Ben2110
Nathaliede SpaDot2110
RafDewinterTrigger2110
johnyDugardijnMoss2110
RogerFranssenZohra2110
JacquelineGalandCap2110
YunaHimschootNan2110
ElsHolvoetPip2110
PerryJakobsLynn2010
StevenJanssensNseb2110
BartKenisTes2110
FrancisKrauthPop2110
josephLuyckxTess2110
OmerMeulIke2110
OmerMeulJune2110
GlennNuytsEmma2110
JohnPlutaJoe2011
NicolasPrestifilippoRoy2110
LucRaedemaekersSky2110
ChristianSevenantsMoss2110
SofieStrauvenCap2110
SofieStrauvenCap2110
GuyVan CutsemSem2110
GuyVan CutsemSpot2110
Marionvan den BergHint2110
MarcVan der MeerenMaefi2110
EricVan der PalenMaeve2110
EricVan der PalenColby2111
GinoVan EeckhoudtBlue2110
CarletteVan SchaickBill2110
FilipVandammeGael2110
LeoVangeelBoy2110
ArjanVenemaLink2110
KurtVervloessemSid2110
KatharineWheelerBob2110
Result: 43Result: 45
Inschrijvingen voor Klasse 3
Voornaam
Handler
HondKlasseZatZoBW
JohanBlockxMirk3110
JohanBlockxMeg3110
MarcBoudtSkipper3110
MarcBoudtRob3110
JanBoumansMoss3110
JorisBroesGlen3110
ChrisCaertsPero3110
ChrisCaertsMac3110
AntoineCoolsUsk3110
RonaldDe BeukelaerMel3110
BenDe KerfBet3110
RafDewinterMaeglin Maid3110
TinekeEeckhoutJack3110
JacquelineGalandNeal3110
JacquelineGalandJazz3110
CordulaHappe-NeubertSheephill Ice3010
CordulaHappe-NeubertSheephill Gem3010
ViolaHebelerPaco3110
ViolaHebelerGismo3110
YunaHimschootLuke3110
JohanHugelierKate3110
EugeenKennesJed3110
AnkeKetzbergKane3111
FrancisKrauthObiwan3110
StephanLammKate3100
GerdaLuypaersJake3110
ElsLyphoutChips3110
ElsLyphoutOscar3110
MarcelPeeterssweep3110
MarcelPeetersghlen3110
JohnPlutaNick3011
PaulReyndersMosh3110
GuyVan CutsemKep3110
MarcVan der MeerenKila3110
PaulVan HoofJock(Zeb)3110
NeleVan MeulenbekeRoy3110
CarletteVan SchaickCharlie3111
AnnieVanderlinckKilcreen Alec3110
JefVanlaerPam3110
ElianeVerbovenMona3110
ElianeVerbovenEllis3110
AnnVerhulstQuinn3110
WillVermeerPip3110
PaulWellemansHero3110
PaulWellemansLenz3110
Result: 42Result: 44
Registrations for Class 1
First Name
Surname
DogClassSatSuOC
LucBexRoy1110
RudiCollinJim1110
KristelDesmetZiko1110
TinekeEeckhoutJim1110
JosEerdekensChass1110
JosEerdekensJack1110
JohanHugelierLass1110
AnkeKetzbergDylan1110
FrancisKrauthLou1110
StephanLammFly1100
ClaraLammLiv1100
ElsLyphoutLB Leffe1110
KimOeleJoep1110
AndréRamaekersGizmo1110
HugoSasSpot1110
SofieStrauvenJake1110
Marionvan den BergWinnah1110
GinoVan EeckhoudtNess1110
KristelVan SchaverbekeTorr1010
FilipVandammeNell1110
HansVanmeenenGael1110
AnjaVermeireRoy1110
KurtVervloessemJim1110
RafVrintsLouke1110
Result: 23Result: 22
Registrations for Class 2
First Name
Surname
DogClassSatSuOC
MarcBoudtArrow2110
JanBoumansJaff2110
JanBoumansFinn2110
RudiCollinDenwyn Spyke2110
AlainCoolsJerry2110
Jan CroimansMaggie2110
MathijsCuijpersCjay2110
MathijsCuijpersCjay2110
BenDe KerfZiva2110
Nathaliede SpaDot2110
Nathaliede SpaBig Ben2110
Nathaliede SpaDot2110
RafDewinterTrigger2110
johnyDugardijnMoss2110
RogerFranssenZohra2110
JacquelineGalandCap2110
YunaHimschootNan2110
ElsHolvoetPip2110
PerryJakobsLynn2010
StevenJanssensNseb2110
BartKenisTes2110
FrancisKrauthPop2110
josephLuyckxTess2110
OmerMeulIke2110
OmerMeulJune2110
GlennNuytsEmma2110
JohnPlutaJoe2011
NicolasPrestifilippoRoy2110
LucRaedemaekersSky2110
ChristianSevenantsMoss2110
SofieStrauvenCap2110
SofieStrauvenCap2110
GuyVan CutsemSem2110
GuyVan CutsemSpot2110
Marionvan den BergHint2110
MarcVan der MeerenMaefi2110
EricVan der PalenMaeve2110
EricVan der PalenColby2111
GinoVan EeckhoudtBlue2110
CarletteVan SchaickBill2110
FilipVandammeGael2110
LeoVangeelBoy2110
ArjanVenemaLink2110
KurtVervloessemSid2110
KatharineWheelerBob2110
Result: 43Result: 45
Registrations for Class 3
First Name
Surname
DogClassSatSuOC
JohanBlockxMirk3110
JohanBlockxMeg3110
MarcBoudtSkipper3110
MarcBoudtRob3110
JanBoumansMoss3110
JorisBroesGlen3110
ChrisCaertsPero3110
ChrisCaertsMac3110
AntoineCoolsUsk3110
RonaldDe BeukelaerMel3110
BenDe KerfBet3110
RafDewinterMaeglin Maid3110
TinekeEeckhoutJack3110
JacquelineGalandNeal3110
JacquelineGalandJazz3110
CordulaHappe-NeubertSheephill Ice3010
CordulaHappe-NeubertSheephill Gem3010
ViolaHebelerPaco3110
ViolaHebelerGismo3110
YunaHimschootLuke3110
JohanHugelierKate3110
EugeenKennesJed3110
AnkeKetzbergKane3111
FrancisKrauthObiwan3110
StephanLammKate3100
GerdaLuypaersJake3110
ElsLyphoutChips3110
ElsLyphoutOscar3110
MarcelPeeterssweep3110
MarcelPeetersghlen3110
JohnPlutaNick3011
PaulReyndersMosh3110
GuyVan CutsemKep3110
MarcVan der MeerenKila3110
PaulVan HoofJock(Zeb)3110
NeleVan MeulenbekeRoy3110
CarletteVan SchaickCharlie3111
AnnieVanderlinckKilcreen Alec3110
JefVanlaerPam3110
ElianeVerbovenMona3110
ElianeVerbovenEllis3110
AnnVerhulstQuinn3110
WillVermeerPip3110
PaulWellemansHero3110
PaulWellemansLenz3110
Result: 42Result: 44
Inscriptions pour Classe 1
Prénom
Nom
ChienClasseSamDiHC
LucBexRoy1110
RudiCollinJim1110
KristelDesmetZiko1110
TinekeEeckhoutJim1110
JosEerdekensChass1110
JosEerdekensJack1110
JohanHugelierLass1110
AnkeKetzbergDylan1110
FrancisKrauthLou1110
StephanLammFly1100
ClaraLammLiv1100
ElsLyphoutLB Leffe1110
KimOeleJoep1110
AndréRamaekersGizmo1110
HugoSasSpot1110
SofieStrauvenJake1110
Marionvan den BergWinnah1110
GinoVan EeckhoudtNess1110
KristelVan SchaverbekeTorr1010
FilipVandammeNell1110
HansVanmeenenGael1110
AnjaVermeireRoy1110
KurtVervloessemJim1110
RafVrintsLouke1110
Result: 23Result: 22
Inscriptions pour Classe 2
Prénom
Nom
ChienClasseSamDiHC
MarcBoudtArrow2110
JanBoumansJaff2110
JanBoumansFinn2110
RudiCollinDenwyn Spyke2110
AlainCoolsJerry2110
Jan CroimansMaggie2110
MathijsCuijpersCjay2110
MathijsCuijpersCjay2110
BenDe KerfZiva2110
Nathaliede SpaDot2110
Nathaliede SpaBig Ben2110
Nathaliede SpaDot2110
RafDewinterTrigger2110
johnyDugardijnMoss2110
RogerFranssenZohra2110
JacquelineGalandCap2110
YunaHimschootNan2110
ElsHolvoetPip2110
PerryJakobsLynn2010
StevenJanssensNseb2110
BartKenisTes2110
FrancisKrauthPop2110
josephLuyckxTess2110
OmerMeulIke2110
OmerMeulJune2110
GlennNuytsEmma2110
JohnPlutaJoe2011
NicolasPrestifilippoRoy2110
LucRaedemaekersSky2110
ChristianSevenantsMoss2110
SofieStrauvenCap2110
SofieStrauvenCap2110
GuyVan CutsemSem2110
GuyVan CutsemSpot2110
Marionvan den BergHint2110
MarcVan der MeerenMaefi2110
EricVan der PalenMaeve2110
EricVan der PalenColby2111
GinoVan EeckhoudtBlue2110
CarletteVan SchaickBill2110
FilipVandammeGael2110
LeoVangeelBoy2110
ArjanVenemaLink2110
KurtVervloessemSid2110
KatharineWheelerBob2110
Result: 43Result: 45
Inscriptions pour Classe 3
Prénom
Nom
ChienClasseSamDiHC
JohanBlockxMirk3110
JohanBlockxMeg3110
MarcBoudtSkipper3110
MarcBoudtRob3110
JanBoumansMoss3110
JorisBroesGlen3110
ChrisCaertsPero3110
ChrisCaertsMac3110
AntoineCoolsUsk3110
RonaldDe BeukelaerMel3110
BenDe KerfBet3110
RafDewinterMaeglin Maid3110
TinekeEeckhoutJack3110
JacquelineGalandNeal3110
JacquelineGalandJazz3110
CordulaHappe-NeubertSheephill Ice3010
CordulaHappe-NeubertSheephill Gem3010
ViolaHebelerPaco3110
ViolaHebelerGismo3110
YunaHimschootLuke3110
JohanHugelierKate3110
EugeenKennesJed3110
AnkeKetzbergKane3111
FrancisKrauthObiwan3110
StephanLammKate3100
GerdaLuypaersJake3110
ElsLyphoutChips3110
ElsLyphoutOscar3110
MarcelPeeterssweep3110
MarcelPeetersghlen3110
JohnPlutaNick3011
PaulReyndersMosh3110
GuyVan CutsemKep3110
MarcVan der MeerenKila3110
PaulVan HoofJock(Zeb)3110
NeleVan MeulenbekeRoy3110
CarletteVan SchaickCharlie3111
AnnieVanderlinckKilcreen Alec3110
JefVanlaerPam3110
ElianeVerbovenMona3110
ElianeVerbovenEllis3110
AnnVerhulstQuinn3110
WillVermeerPip3110
PaulWellemansHero3110
PaulWellemansLenz3110
Result: 42Result: 44