NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
Regl. inwendige ordeRègl. interne
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Alternatief Rapport voor organisator: Rapport
Inschrijvingen voor Klasse 3 (kandidaten kwalificatie EK 2018)
Voornaaam
Naam
HondKlasseZatZonBWLid FSBBetaald
JohanBlockxmirk311011
JohanBlockxmeg311011
InesBroesMoss311011
InesBroesGlen311011
ChrisCaertsPero311011
ChrisCaertsMac311011
AntoineCoolsUsk311011
NickCouwelierMARCHUP DICK311001
RonaldDe BeukelaerMel311011
BertDe BreuckerGordon311011
BenDe KerfBet311011
HildeDe WaerhertGaz (Roy)311011
RafDewinterBlukbos Phil31100
RafDewinterMaeglin Maid311001
RogerFranssenZohra311111
JacquelineGalandJazz311001
JacquelineGalandNeal311001
FrankGommersHestia311001
YunaHimschootLuke311011
JohanHugelierKate311011
EugeenKennesJed311011
GerdaLuypaersJake311011
RobertMeyersMac311011
MarcelPeetersGhlen311011
MarcelPeetersSweep311011
MarcelPeetersLyn311011
PaulReyndersMosh311011
GuyVan CutsemKep311011
MarcVan der MeerenKila311011
PaulVan HoofJock ( Zeb )311011
JefVanlaerPam311011
ElieVanvaerenberghMira301001
ElianeVerbovenMona311011
ElianeVerbovenMay Ellis311011
AnnVerhulstQuinn311011
PatrickVetsSweep311001
PaulWellemansOlly311011
PaulWellemansLenz311011
PaulWellemansHero311011
KevinWillemsRoy311011
Result: 39Result: 40
Inschrijvingen voor Klasse 3 (reserve lijst, prioriteit gaat naar kandidaten EK 2018)
Voornaaam
Naam
HondKlasseZatZonBWLid FSBBetaald
EllenKraanGlencregg Luck301011
EllenKraanGinny301011
BiancaLangrasSweep310001
JohnPlutaNick311101
JettyRoosPip311001
JettyRoosFlo311001
Chrisvan NoijeGlenn310001
Result: 5Result: 5
Inscriptions pour classe 3 (candidats qualification CE 2018)
Prénom
Nom Famille
ChienClasseSamDimHCMembre FSBPaye
JohanBlockxmirk311011
JohanBlockxmeg311011
InesBroesMoss311011
InesBroesGlen311011
ChrisCaertsPero311011
ChrisCaertsMac311011
AntoineCoolsUsk311011
NickCouwelierMARCHUP DICK311001
RonaldDe BeukelaerMel311011
BertDe BreuckerGordon311011
BenDe KerfBet311011
HildeDe WaerhertGaz (Roy)311011
RafDewinterBlukbos Phil31100
RafDewinterMaeglin Maid311001
RogerFranssenZohra311111
JacquelineGalandJazz311001
JacquelineGalandNeal311001
FrankGommersHestia311001
YunaHimschootLuke311011
JohanHugelierKate311011
EugeenKennesJed311011
GerdaLuypaersJake311011
RobertMeyersMac311011
MarcelPeetersGhlen311011
MarcelPeetersSweep311011
MarcelPeetersLyn311011
PaulReyndersMosh311011
GuyVan CutsemKep311011
MarcVan der MeerenKila311011
PaulVan HoofJock ( Zeb )311011
JefVanlaerPam311011
ElieVanvaerenberghMira301001
ElianeVerbovenMona311011
ElianeVerbovenMay Ellis311011
AnnVerhulstQuinn311011
PatrickVetsSweep311001
PaulWellemansOlly311011
PaulWellemansLenz311011
PaulWellemansHero311011
KevinWillemsRoy311011
Result: 39Result: 40
Inscriptions pour classe 3 (liste réserves , priorité pour les candidats qualification CE 2018)
Prénom
Nom Famille
ChienClasseSamDimHCMembre FSBPaye
EllenKraanGlencregg Luck301011
EllenKraanGinny301011
BiancaLangrasSweep310001
JohnPlutaNick311101
JettyRoosPip311001
JettyRoosFlo311001
Chrisvan NoijeGlenn310001
Result: 5Result: 5
Registrations for Class 3 (candidates for qualification EC 2018)
First Name
Surname
DogClassSatSuOCMember FSBPaid
JohanBlockxmirk311011
JohanBlockxmeg311011
InesBroesMoss311011
InesBroesGlen311011
ChrisCaertsPero311011
ChrisCaertsMac311011
AntoineCoolsUsk311011
NickCouwelierMARCHUP DICK311001
RonaldDe BeukelaerMel311011
BertDe BreuckerGordon311011
BenDe KerfBet311011
HildeDe WaerhertGaz (Roy)311011
RafDewinterBlukbos Phil31100
RafDewinterMaeglin Maid311001
RogerFranssenZohra311111
JacquelineGalandJazz311001
JacquelineGalandNeal311001
FrankGommersHestia311001
YunaHimschootLuke311011
JohanHugelierKate311011
EugeenKennesJed311011
GerdaLuypaersJake311011
RobertMeyersMac311011
MarcelPeetersGhlen311011
MarcelPeetersSweep311011
MarcelPeetersLyn311011
PaulReyndersMosh311011
GuyVan CutsemKep311011
MarcVan der MeerenKila311011
PaulVan HoofJock ( Zeb )311011
JefVanlaerPam311011
ElieVanvaerenberghMira301001
ElianeVerbovenMona311011
ElianeVerbovenMay Ellis311011
AnnVerhulstQuinn311011
PatrickVetsSweep311001
PaulWellemansOlly311011
PaulWellemansLenz311011
PaulWellemansHero311011
KevinWillemsRoy311011
Result: 39Result: 40
Registrations for Class 3 (Reserve list, priority for the candidates qualification EC 2018))
First Name
Surname
DogClassSatSuOCMember FSBPaid
EllenKraanGlencregg Luck301011
EllenKraanGinny301011
BiancaLangrasSweep310001
JohnPlutaNick311101
JettyRoosPip311001
JettyRoosFlo311001
Chrisvan NoijeGlenn310001
Result: 5Result: 5