NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
ReglementenRèglements
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Labyrinth 2017Doolhof 2017Labyrinthe 2017
List Labyrinth 17Lijst Doolhof 17Liste Labyrinthe 17
Status Cl 1->2->3Status Kl 1->2->3Promo Cl 1->2->3
BK Kl 3 2017CB Cl 3 2017BC Cl 3 2017
Halloween 2017Halloween 2017Halloween 2017
List Christmas 2017Liste Noël 2017Lijst Kerstballen 2017
Christmas trial 2017Conc Noël 2017Kerstballen trial 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Christmas Trial 17Noël 17Kerstb 17
Christmas 17Noël 17Kerstb 17
StPatrick 2018StPatrick 2018StPatrick 2018
List StPatrickLijst StPatrickListe StPatrick
List Airport 2018Liste Airport 2018Lijst Airport 2018
OrganizersOrganisatorenOrganisateurs
Balen Trial March 2018Balen Trial Mars 2018Balen Trial Maart 2018
List Balen Mar 18Liste Balen Mar 18Lijst Balen Mar 18
Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18
List Kelchter.. 18Lijst Kelchter.. 18Liste Kelchter.. 18
Org KelchterhoefOrg KelchterhoefOrg Kelchterhoef
St Patrick 2018St Patrick 2018St Patrick 2018
List BBCC Classic 2018Liste BBCC Classic 2018Lijst BBCC Classic 2018
St Ferd Trial 2018St Ferd Trial 2018Conc. St Ferd 2018
List St Ferd 18Lijst St Ferd 18Liste St Ferd 18
Airport Trial 2018Airport Trial 2018Conc. Airport 2018
Lijst BK Pinkst. trial Liste CB Pinkst. List BC Pinkst.
BK Pinkster. 18CB Pentecôte 18BC Pentecost 18
Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018
Essene 2018Essene 2018Essene 2018
List Essene 18Liste Essene 18Lijst Essene 18
BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)
Qualif EC2018 06-18Kwalif EK2018 06-18Qualif CE2018 06-18
List EC2018 06-18Liste CE2018 06-18Lijst EK2018 06-18
King Trial 18Conc King 18King Trial 18
List King 18Liste King 18Lijst King 18
Essene KC 18Essene KC 18Essene KC 18
List Challenger 18Liste Challenger 18Lijst Challenger 18
List Kinrooi 18Liste Kinrooi 18Lijst Kinrooi 18
List Waterloo 2018Liste Waterloo 2018Lijst Waterloo 2018
List Team Trial 18Liste Team Trial 18Lijst Team Trial 18
Dender Trial 2018Dendertrial 2018Concours Dender 2018
List Dender Trial 2018Lijst Dendertrial 2018Liste concours Dender 2018

    Info Pluta Grenslandtrial

    We hebben de volgende info met betrekking tot de Grensland trial ontvangen:

    Bordertrial 2018

    Grenslandtreffen Bordertrial tussen België, Duitsland en Nederland.

    Op 03 en 04 maart 2018 wordt op het zweefvliegveld in Schinveld de derde editie gehouden van de Internationale wedstrijd schapendrijven België, Duitsland en Nederland.

    Op zaterdag 03 maart houden we een klasse II wedstrijd (novice) met een outrun van 250 meter en op zondag 04 maart een klasse 3 wedstrijd (Open) met een outrun van 400 meter.

    We hebben deze keer een Oostenrijkse jury, te weten Kathrin Gleis. Kathrin zit al jaren in het Oostenrijkse team en heeft verschillende keren deelgenomen aan de Continental en de Worldtrial. Ook als jury heeft ze zeker ervaring, ze heeft o.a. de Swiss Open gejureerd.

    Er wordt gelopen met een kudde Heidschnucken.

    Er zijn 15 verschillende deelnemers per land.

    De kosten bedragen 20 euro per combinatie.

    Het bedrag kan worden overgeboekt op rekening NL68INGB0007359738 t.n.v. J. Pluta te Heerlen voor 26 Februari a.s.

    Er is een mogelijkheid om op de camping direct aan het zweefvliegveld gelegen te overnachten, de kosten bedragen ongeveer 9 euro per persoon per nacht. Er is een badhuis en stroom aanwezig.

    Als je gebruik wil maken van de camping, a.u.b. een mail sturen naar jpluta@ziggo.nl

    Bij de tent op het veld moet je verplicht je startnummer afhalen.

    De uitstekende catering is in handen van restaurant de Lier, met uitzicht op het zweefvliegveld.

    Adres: Leiffenderhofweg 3

    6451 PR Schinveld.

    John Pluta

    jpluta@ziggo.nl

    0031-6 204 207 35

    Deelnemerslijst:

    Deelnemerslijsten Grenslandtreffen 03 en 04 maart 2018.

    NOVICE (Outrun 250 meter) Jury: Kathrin Gleis

    België:

    Novice

    Handler Hond

    • Kurt Vervloessem Sid
    • Arjan Venema Link
    • Filip Vandamme Gael
    • Guy Van Cutsem Spot
    • Nathalie de Spa Dot
    • Steven Janssens Nseb
    • Francis Krauth Pop
    • Alain Cools Jerry
    • Christian Sevenants Moss
    • Ben De Kerf Ziva
    • Omer Meul June
    • Gino van Eeckhoudt Blue
    • Rudi Collin Jim
    • Johan Hugelier Lass
    • Jos Eerdekens Chass

    Duitsland:

    Handler Hond

    • Cecilie Clegg Littler Taff
    • Jan Engelmeyer Leslie
    • Christine Reiner Selma
    • Gisela Norrman Dunedin Helen
    • Stephan Lamm Fly
    • Mirka Waldmann Annie
    • Frauke Spengler Kinloch Shaq
    • Silvia Battaggia Cashew
    • Lieselotte Awater June
    • Lisa Kasel-Seibert Jean
    • Sabine Weber Anton
    • Andreas Fröhlich Gipsy
    • Carmen Ruitter Lina
    • Harald Wesemann Ginger
    • Sandra Nowak Maeglin Madoc

    Nederland:

    Novice

    Handler Hond

    • Peter van Eekelen Meg
    • Anton Coensen Kemi Panda
    • Jan Boumans Finn
    • Tina de Brink Jess
    • Marion van de Berg Hint
    • Mathijs Cuijpers CJay
    • Eric van de Palen Mave
    • Hay Hermans Taff
    • Tom Mennen Lyn
    • Patrick Janssen Lass
    • Patricia Schripsema Fyren
    • Ellen Kraan Glencregg Luck
    • Gerard Kokkedee Lev
    • Jan Legemaat SC Mealle
    • Nina Kole Tero




    Deelnemerslijsten Grenslandtreffen 03 en 04 maart 2018.

    Open (Outrun 400 meter) Jury: Kathrin Gleis

    België:

    Open

    Handler Hond

    • Eliane Verboven Ellis
    • Marcel Peeters Ghlen
    • Chris Caerts Mac
    • Nele Van Meulenbeke Roy
    • Paul Reynders Mosh
    • Jacqueline Galand Neal
    • Els Lyphout Chips
    • Joris Broes Glen
    • Gerda Luypaers Jake
    • Marc Boudt Skipper
    • Eugeen Kennes Jed
    • Johan Blockx Mirk
    • Ronald De Beukelaer Mel
    • Jef Vanlaer Pam
    • Paul Wellemans Lenz

    Duitsland:

    Open

    Handler Hond

    • Cecilie Clegg Littler Flynn
    • Gisela Norrman Bogart
    • Karin Ahnemann Glencregg Silver jr.
    • Marcus Fiske Cap
    • Stephan Lamm Kate
    • Horst Ludwig Stag
    • Frauke Spengler Kinloch Ace
    • Cordula Happe-Neubert Sheephill Gem
    • Viola Hebeler Gismo
    • Sonja Müller Damon
    • Heike Kickel Kemi Swat
    • Ralf Rosik Dunedin Pip
    • Cornelia Buggea Chap
    • Anita Hermes Dan
    • Bianca Jacobi Sweep

    Nederland:

    Open

    Handler Hond

    • Caroline Visser Katniss
    • Karin de Haard Chill
    • Bianca Langras Sweep
    • Piet Heuvelman Gypsy
    • Wil Schellekens Pepe
    • Anouchka Schellekens Pip
    • Erik Groot Roy
    • Ernest Smeenk Jettro
    • Tom Mennen Mac
    • Chris van Noye Glenn
    • Patricia Schripsema Beaf
    • Serge van der Zweep Mac
    • Gerard Kokkedee Cap
    • Erik van der AA Dan
    • Marco de Jong Jill


    IN PDF:

    Info Bordertrial 2018

    Deelnemerslijst Grensland trial 2018