NewsNouveauxNieuws
ArticlesStatutsStatuten
CalendarCalendrierKalender
QualificationQualificationsKwalificatie
OpenOpenOpen
Trial ResultsRésultats ConcoursTrial resultaten
ClinicsClinicsClinics
ContactContactContact
About usInfoOver ons
Becoming memberDevenir membreLid worden
Qualif WorldQualif WorldKwalif World
Open ResRes OuvertsOpen Res
FotosPhotosGalerij
Dender Qualif 2016Dender Qualif 2016Dender Kwalif 2016
Rules Qualif 16/17Régl.Qualif. 16/17Regl.Kwalif. 16/17
Rules Qualif 17/18Régl.Qualif. 17/18Regl.Kwalif. 17/18
HomeAccueil
Kalender alle eventsCalendrier global
ReglementenRèglements
Favoriete LinksLiens Favoris
TranslateTraduisezVertaal
List Qual. EC 2017Liste Qual. EC 2017
ResultsRésultatsResultaten
List St Ferd.Lijst St Ferd.Liste St Ferd.
KingsCupKingsCupKingsCup
EsseneTrialEsseneTrialEsseneTrial
4th Bosdreeftrial4de Bosdreeftrial4ème Bosdreeftrial
List HoevetrialListe HoevetrialLijst Hoevetrial
Balen 2017Balen 2017Balen 2017
RegistrationInscriptionsInschrijvingen
List STCListe STCLijst STC
Qualif EC17Kwalif EC17Qualif EC17
NewsNieuwsNouveaux
List BBCC_2017Lijst BBCC_2017Liste BBCC_2017
Reg BBCC 2017Ins BBCC 2017Inscr BBCC 2017
Binderveld 2017Binderveld 2017Binderveld 2017
List BinderveldListe BinderveldLijst Binderveld
List DenderTrialLijst DenderTrialListe DenderTrial
DendertrialDendertrialDendertrial
Qualif EC18Kwalif EC18Qualif EC18
Halloween trial 2017Halloween trial 2017Halloween 2017
List HalloweenListe HalloweenLijst Halloween
Belg Champ Cl3 17Champ Belge Cl3 17Belg Kamp Cl3 17
List BC Kl3 17Liste CB Cl3 17Lijst BK Kl3 17
List de DenderListe De denderLijst De Dender
List Kesterheide 17Liste Kesterheide 17Lijst Kesterheide 17
Labyrinth 2017Doolhof 2017Labyrinthe 2017
List Labyrinth 17Lijst Doolhof 17Liste Labyrinthe 17
Status Cl 1->2->3Status Kl 1->2->3Promo Cl 1->2->3
BK Kl 3 2017CB Cl 3 2017BC Cl 3 2017
Halloween 2017Halloween 2017Halloween 2017
List Christmas 2017Liste Noël 2017Lijst Kerstballen 2017
Christmas trial 2017Conc Noël 2017Kerstballen trial 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Labyrint 2017Labyrinthe 2017Doolhof 2017
Christmas Trial 17Noël 17Kerstb 17
Christmas 17Noël 17Kerstb 17
StPatrick 2018StPatrick 2018StPatrick 2018
List StPatrickLijst StPatrickListe StPatrick
List Airport 2018Liste Airport 2018Lijst Airport 2018
OrganizersOrganisatorenOrganisateurs
Balen Trial March 2018Balen Trial Mars 2018Balen Trial Maart 2018
List Balen Mar 18Liste Balen Mar 18Lijst Balen Mar 18
Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18Kelcht.. Trial 18
List Kelchter.. 18Lijst Kelchter.. 18Liste Kelchter.. 18
Org KelchterhoefOrg KelchterhoefOrg Kelchterhoef
St Patrick 2018St Patrick 2018St Patrick 2018
List BBCC Classic 2018Liste BBCC Classic 2018Lijst BBCC Classic 2018
St Ferd Trial 2018St Ferd Trial 2018Conc. St Ferd 2018
List St Ferd 18Lijst St Ferd 18Liste St Ferd 18
Airport Trial 2018Airport Trial 2018Conc. Airport 2018
Lijst BK Pinkst. trial Liste CB Pinkst. List BC Pinkst.
BK Pinkster. 18CB Pentecôte 18BC Pentecost 18
Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018Kelchterhoef 2018
Essene 2018Essene 2018Essene 2018
List Essene 18Liste Essene 18Lijst Essene 18
BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)BBCC Classic 2018 (EC18)
Qualif EC2018 06-18Kwalif EK2018 06-18Qualif CE2018 06-18
List EC2018 06-18Liste CE2018 06-18Lijst EK2018 06-18
King Trial 18Conc King 18King Trial 18
List King 18Liste King 18Lijst King 18
Essene KC 18Essene KC 18Essene KC 18
List Challenger 18Liste Challenger 18Lijst Challenger 18
List Kinrooi 18Liste Kinrooi 18Lijst Kinrooi 18
List Waterloo 2018Liste Waterloo 2018Lijst Waterloo 2018

    Starting list Qualification EC18 during Meerhout trial 23-24 June (NEW VERSION)

    please find the starting list in a new version (16 June 2018)

    Meerhout trial

    MEERHOUTTRIAL23-24 June 2018http://www.sheepdogs.be/FSBsite/Logo%20en%20knoppen/LogoFSB.jpg
    Last qualification trial CSC 2018
    Haverdonkseweg 46 te Meerhout.i.s.m.
    Briefing 8.30u . Start wedstrijd 9uFSB
    gsm:+32(0)497 43 57 09
    SaturdaySunday
    1Guy Van CutsemSpot9u36
    2Robert MeyersMac1224
    3Antoine CoolsUsk2412
    4Paul ReyndersMosh3617u
    5Marc Van Der MeerenKila4848
    6Guy Van CutsemKep10u36
    7Ann VerhulstQuinn1224
    8Hilde De WaerhertGaz / Roy2412
    9Marcel PeetersGhlen3616u
    10Eliane VerbovenEllis4848
    11Johan BlockxMirk11u36
    12Chris CaertsMac1224
    13Jef VanlaerPam2412
    14Marcel PeetersSweep3615u
    15Eliane VerbovenMona4848
    16Johan BlockxMeg12u36
    17Chris CaertsPero1224
    18Paul WellemansOlly2412
    19Marcel PeetersLyn3614u
    20Paul Van HoofZeb4848
    21Marc BoudtSkipper13u36
    22Jacqueline GalandJazz1224
    23Paul WellemansLenz2412
    24Ines BroesMoss3613u
    25Rudi ColinDenwyn Spyke4848
    26Francis KrauthObiwan14u36
    27Marc BoudtRob1224
    28Jacqueline GalandNeal2412
    29Ronald De BeukelaerMel3612u
    30Rudi ColinJim4848
    31Stephan LammFly15u36
    32Nicolas AnnaloroPearl1224
    33Johny Dugardijnjack2412
    34Marc BoudtArrow3611u
    35Eugeen KennesJed4848
    36Stephan LammMeg16u36
    37Nicolas AnnaloroJudy1224
    38Cordula Happe- NeubertIce2412
    39Ria VrolijkSamniet10u
    40Alain CoolsJerry4848
    41Stephan LammKate17u36
    42Roger FranssenZohra1224
    43Cordula Happe- NeubertGem2412
    44Ria VrolijkJockniet9u



    Starting List Essene trial (Final Kingscup)

    Starting list Class 1

    Starting list Class 2

    Starting list Essenetrial 2018 CLASS 1
    Sat 9 & Sun 10 June
    Jury: Eliane Verboven course director: Pascal Avoux: 0478/599423
    Briefing: Sat 09:15 Sun 09:15
    HandlerDogSaturdaySunday
    Gino Van EeckhoudtLynn9:30:0012:04:00
    Tineke EeckhoutJim9:37:0011:57:00
    Andre De LombaertBel9:44:0011:50:00
    De Braekeleer GuidoMatz9:51:00
    Els LyphoutLB Leffe9:58:0011:43:00
    Katrien Van Den BergeTess10:05:0011:36:00
    Bart BuylePedro10:12:0011:29:00
    Greet NeirinckxFlick10:19:0011:22:00
    Els LyphoutGlen10:26:0011:15:00
    Gino Van EeckhoudtNess10:33:0011:08:00
    Lus VercruysseMo10:40:00
    André RamaekersGizmo10:47:0011:01:00
    Kristel Van SchaverbekeTorr10:54:00
    Els LyphoutRoca Marie11:01:0010:54:00
    Brigitte DoyeLily11:08:0010:47:00
    Lus VercruysseCap11:15:00
    Joris BroesKate11:22:0010:40:00
    Harry JanssensZora11:29:0010:33:00
    Philippe DumoulinJet11:36:0010:26:00
    Muriel VansimaeysLou11:43:0010:19:00
    Raf DewinterMaeglin Luke11:50:0010:12:00
    Jessica WiemansLad 10:05:00
    Ignace De CockJill 9:58:00
    Sofie StrauvenJake 9:51:00
    Eddy KestemontNell11:57:009:44:00
    Philippe DumoulinTodd12:04:009:37:00
    Jacqueline Van DamEimear12:11:009:30:00
    Frank LotensKeda12:18:00


    Starting list Essenetrial 2018 Sat 9 & Sun 10 June CLASS 2
    Jury: Eliane Verboven course director: Pascal Avoux: 0478/599423
    briefing
    Briefing: Saturday 13:05:00 Sunday 12:50:00
    HandlerDogSaturdaySunday
    Arjan VenemaLink13:18:0017:25:00
    Katharine WheelerBob13:27:0017:16:00
    Nele Van MeulenbekeJack13:36:0017:07:00
    Pascal AvouxSpot13:45:0016:58:00
    Kristel DesmetZiko13:54:0016:49:00
    Gino Van EeckhoudtBlue14:03:0016:40:00
    Nathalie De SpaDot14:12:0016:31:00
    Guy Van CutsemSem14:21:0016:22:00
    Bea AppeltansLynn14:30:0016:13:00
    Gerard KokkedeeLiv14:39:0016:04:00
    Nathalie De SpaBig Ben14:48:0015:55:00
    Hans KievitMist14:57:0015:46:00
    Frank GommersLotje15:06:0015:37:00
    Guy Van CutsemSpot15:15:0015:28:00
    Alain CoolsJerry15:24:0015:19:00
    Freddy StaelensJake15:33:0015:10:00
    Gerard KokkedeeCap15:42:0015:01:00
    Jacqueline GalandCap15:51:0014:52:00
    Rudi CollinJim16:00:0014:43:00
    Steven JanssensNseb16:09:0014:34:00
    Freddy StaelensJim16:18:0014:25:00
    Carina Van MeerbeekKite16:27:0014:16:00
    Sander WiemansNewton Bob 14:07:00
    Jan CroimansMaggie 13:58:00
    Chris De WildeNina16:36:00
    Johny Dugardijnmoss16:45:0013:49:00
    Rudi CollinDenwyn Spyke16:54:0013:40:00
    Sandra NowakMadoc17:03:0013:31:00
    Francis KrautObi17:12:0013:22:00
    Marc Van Der MeerenMaefi17:21:0013:13:00
    Ben De KerfZiva17:30:0013:04:00
    Duration Run 00:09:00

    Starting lists Pinkster trial 19-21 May (modified)


    DOWNLOADS:

    Class1_Duffel

    Class2_Duffel

    Class3_Duffel

    Starting list Class 1

    6 th pinkstertrial Duffel

    address: spoorweglaan Duffel (same field as in 2017)

    Jury:Kevin Willems course director: Ines Broes (0494109178)

    Starting list Class 1 : Sunday 20 may briefing +/-15.15 hr (modified on 13 May 21.45 Hr)

    <

    Handler Dog Sunday Monday OC
    1.Christine Reiner sophie 15.24
    2.Ria van der Vall gringo 15.30
    3.Jacqueline van Dam eimear 15.36
    4.Beatrix Bauman milton 15.42
    5. Ria van der Vall ls fleet 15.48
    6.Filip Vandamme nel 15.54 9.12
    7.Muriel Vansimaeys lou 16.00 9.06
    8.Anja Vermeire roy 16.06 9.00
    9.Els Lyphout LB leffe 16.12 8.54
    10.Gino Van Eeckhoudt lynn 16.18 8.48
    11.Hugo Sas spot 16.24 8.42
    12.Katrien Van den Berge tess 16.30 8.36
    13.Andre Ramaekers gismo 16.36 8.30
    14.Els Lyphout glen 16.42 8.24
    15.Tinneke eeckhout jim 16.48 8.18
    16.Bart Buyle pedro 16.54 8.12
    17.Gerda Luypaers joe 17.00 8.06
    18.Joris Broes kate 17.06 8.00

    Starting list Class 2

    6 th pinkstertrial Duffel spoorweglaan duffel (same field as in 2017)

    Jury:Kevin Willems course director: Ines Broes 0494109178

    Starting list Class 2 :Saturday 19 may briefing 6.45 hr discovery of the field before the briefing

    Handler Dog Saturday Monday OC
    1.Arjan Vennema Link 7.00 12.36
    2.Kristel Desmet Ziko 7.06 12.30
    3.Katharine Wheeler Bob 7.12 12.24
    4.Gino Van Eeckhoudt Blue 7.18 12.18
    5.Nathalie de Spa Dot 7.24 12.12
    6.Kim Oele Treye 7.30
    7.Els Wippo Socks 7.36 12.06
    8.Luc Raedemaeckers Sky 7.42 12.00
    9.Nathalie de Spa Bib Ben 7.48 11.54
    10.Nina Kole Jinu 7.54 11.48
    11.Peter Kole Kinloch Leith 8.00 11.42
    12.Steve Janssens Nseb 8.06 11.36
    13.Raf Dewinter Coal 8.12 11.30
    14.Johny Dugardijn Moss 8.18 11.24
    15.Nina Kole Tero 8.24 11.18
    16.Jacqueline Galand Cap 8.36 11.12
    17.Leo Vangeel Boy 8.42 11.06
    18.Filip Vandamme Gael 8.48 11.00
    19.Christian Sevenants Moss 8.54 10.54
    20.Jef Luyckx Tess 9.00 10.48
    21.Marc Van Der Meeren Maefi 9.06 10.42
    22.Guy Van Cutsem Sem 9.12 10.36
    23.Mathijs Cuijpers Clay 9.18
    24.Rudi Collin Denwyn Spyke 9.24 10.30
    25.Freddy Staelens Jim 9.3 10.24
    26.Johan Hugelier Lass 9.36 10.18
    27.Guy Van Cutsem Spot 9.42 10.12
    28.Rudi Collin Jim 9.48 10.06
    29.Freddy Staelens Jake 9.54 10.00

    Starting list Class 3

    6 th pinkstertrial Duffel

    Address: Spoorweglaan Duffel (same field as in 2017)

    Jury: David Maree, course director: Ines Broes (0494109178)

    Starting list Class 3: Saturday 19 may briefing +:- 10.15 hr

    Handler Dog Saturday Sunday OC
    1.Beatrix Bauman wassili 10.30 14.24
    2.Hugelier Johan kate 10.42 14.12
    3.Guy Van Cutsem kep 10.54 14.00
    4.Blockx Johan mirk 11.06 13.48
    5.Marc Van Der Meeren kila 11.18 13.36
    6.Ann Verhulst quinn 11.30 13.24
    7. Beatrix Bauman puce 11.42 13.12
    8.Antoine Cools usk 11.54 13.00
    9.Blockx Johan meg 12.06 12.48
    10.Eugeen Kennes jed 12.18 12.36
    11.Francis Krauth obiwan 12.30 12.24
    12.Jacqueline Galand jazz 12.42 12.12
    13.Hilde De Waerhert roy 12.54 12.00
    14.Peeters Marcel ghlen 13.06 11.48
    15.Eliane Verboven ellis 13.18 11.36
    16.Paul Wellemans lenz 13.30 11.24
    17. Jacqueline Galand neal 13.42 11.12
    18.Ronald De Beukelaer mel 13.54 11.00
    19.Peeters Marcel sweep 14.06 10.48
    20. Eliane Verboven mona 14.18 10.36
    21. Paul Wellemans olly 14.30 10.24
    22.Christine Reiner zelma 14.42 10.12
    23.Roger Franssen zohra 14.54 10.00
    24.Peeters Marcel lyn 15.06 09.48
    25.Jef Vanlaer pam 15.18 09.36
    26.Paul Van Hoof zeb 15.30 09.24
    27.robert meyers mac 15.42 09.12
    28.Anne Haag juno 15.54 09.00
    29.Ria Vrolijk jock 16.06 08.48
    30.Meik Wessendorf nice 16.18 08.36
    31.Anke Ketzberg dillan 16.30 08.24
    32.Wendy Bronsdijk ross 16.42 08.12
    33.Denis Krauth pippa 16.54 08.00
    34.Ria Vrolijk sam 17.06 07.48
    35. Meik Wessendorf elsa 17.18 07.36
    36. Anke Ketzberg jess 17.30 07.24
    37. Wendy Bronsdijk ziva 17.42 07.12
    38.Carlette van Schaick bill 17.54
    39.Ines Broes moss 18.06 07.00
    40.Erika Van der Ham moss 18.18
    41.Carlette van Schaick sharlie 18.30

    Starting list St Ferdinand trial 12-13 May Kingcup


    Please find the starting lists for the St Ferdinand trial of 12-13 May



    St - Ferdinand trial - King cup - 12-13 mei 2018
    Sint Ferdinandstraat 1, 3560 Lummen
    Course director: Bert Mariën - 0472 58 71 75
    Startlijst klasse 1
    Briefing 7.15 uBriefing 7.15 u
    ZATERDAGZONDAG
    André Ramaekers/Gizmo7.30 uKristel Vanschaverbeke/Tess
    Pascal Vanbets/Cap7.37Els Lyphout/Glen
    Rutger Pipeleers/Kito7.44Rutger Pipeleers/Kito
    Muriel Vansimaeys/Lou7.51Hugo Sas/Spot
    Gerda Luypaers/Joe7.58Jos Eerdekens/Jack
    Daniël Cousin/P'Ro8.05Bart Buyle/Pedro
    Tineke Eeckhout/Jim8.12Kim Oele/Treye
    Pascal Vanbets/Ruby8.19Els Lyphout/LB Leffe
    Pia Van der Vall/Gringo8.26Greet Neirinckx/Flick
    Katrien Van den Berge/Tess8.33Lus Vercruysse/Cap
    Gino Van Eeckhoudt/Lynn8.40Jos Eerdekens/Chass
    Anja Vermeire/Roy8.47Eric van der Palen/Colby
    Hans Vanmeenen/Gael8.54
    Marc Sergeyssels/Lot9.01
    Pia Van der Vall/LS Fleet9.08Marc Sergeyssels/Lot
    9.15Gino Van Eeckhoudt/Lynn
    9.22Hans Vanmeenen/Gael
    Eric van der Palen/Colby9.29Pascal Vanbets/Ruby
    Lus Vercruysse/Cap9.36Anja Vermeire/Roy
    Jos Eerdekens/Chass9.43Tineke Eeckhout/Jim
    Jessica Wiemans/Lad9.50Daniël Cousin/P'Ro
    Els Lyphout/LB Leffe9.57Gerda Luypaers/Joe
    Greet Neirinckx/Flick10.04Muriel Vansimaeys/Lou
    Kim Oele/Treyes10.11Pascal Vanbets/Cap
    Bart Buyle/Pedro10.18André Ramaekers/Gizmo
    Jos Eerdekens/Jack10.25
    Hugo Sas/Spot10.32
    Els Lyphout/Glen10.39
    Kristel Vanschaverbeke/Tess10.46
    ST-Ferdinand trial -King cup - 12/13 mei 2018
    Sint Ferdinandstraat 1, 3560 Lummen
    Course director: Bert Mariën - 0472 58 71 75
    Startlijst klasse 2
    Briefing 11.45 uBriefing 11.15 u
    ZATERDAGZONDAG
    11.28 uAntoine Cools/UskBW
    11.36Kristel Desmet/ Ziko
    11.44Jan Boumans/Finn
    11.52Danny Coemans/Kit
    Sander Wiemans/Newton BobBW12.00 Steven Janssens/Dot
    Nina Kole/Jinu12.08Marion van den Berg/Winnah
    Perry Jacobs/Lynn12.16Raf Dewinter/Trigger
    Luc Raedemaekers/Sky12.24Katherine Wheeler/Bob
    Kevin Willems/Jack12.32Anja Boumans/Moss
    Johny Dugardijn/Moss12.40Johan Hugelier/Lass
    Rudi Collin/Jim12.48Steven Janssens/Nseb
    Nina Kole/Tero13.06Marion van den Berg/Hint
    Joseph Luycks/Tess13.14
    Freddy Staelens/Jake13.22Gino Van Eeckhoudt/Blue
    Guy Van Cutsem/Spot13.30Jan Boumans/Jaff
    Jacqueline Galand/Cap13.38Eric van der Palen/MaeveBW
    Rudi Collin/Denwyne Spike13.46Frank Gommers/Lotje
    Danny Coemans/Kit13.54Christian Sevenants/Moss
    Steven Janssens/Nseb14.02Arjan Venema/Link
    14.10Guy Van Cutsem/Sem
    14.18Rudi Collin/Denwyn Spike
    Freddy Staelens/Jim14.26Jacqueline Galand/Cap
    Guy Van Cutsem/Sem14.34Gerard Kokkedee/Liv
    Jan Boumans/Jaff14.42Guy Van Cutsem/Spot
    Steven Janssens/Dot14.50Joseph Luyckx/Tess
    Marion van den Berg/Hint14.58
    Gerard Kokkedee/Cap15.06Nina Kole/Tero
    Raf Dewinter/Trigger15.14Rudi Collin/Jim
    Anja Boumans/Moss15.22Johny Dugardijn/Moss
    Catherine Wheeler/Bob15.30Kevin Willems/Jack
    Johan Hugelier/Lass15.38Luc Raedemaekers/Sky
    Marion van den Berg/Winnah15.46Perry Jacobs/Lynn
    Gino Van Eeckhoudt/Blue15.54Nina Kole/ Jinu
    Eric van der Palen/MaeveBW16.02
    Jan Boumans/Finn16.10
    Frank Gommers/Lotje16.18
    16.26
    16.34Prijsuitreiking
    Christian Sevenants/Moss16.42
    Arjan Venema/Link16.50
    Kristel Desmet/Ziko16.58
    Antoine Cools/UskBW17.06

    Class1

    Class 2


    Starting list BBCC Classic 2018 is available

    BBCC CLASSIC - 28 AND 29 APRIL 2018

    Qualification - Class 3 Jury : Frauke Spengler

    Location : Bolksedijk 12, 2310 Rijkevorsel (vlakbij R-Power)

    Saturday

    Sunday

    6:45 BRIEFING

    6:45 BRIEFING

    7:00

    Ronald

    De Beukelaer

    Mel

    7:00

    Ines

    Broes

    Moss

    7:14

    Gerda

    Luypaers

    Rhum

    7:14

    Francis

    Krauth

    Obiwan

    7:28

    Eliane

    Verboven

    Mona

    7:28

    Marc

    Van Der Meeren

    Kila

    7:42

    Marcel

    Peeters

    Sweep

    7:42

    Paul

    Wellemans

    Lenz

    7:56

    Johan

    Blockx

    Mirk

    7:56

    Guy

    Van Cutsem

    Kep

    8:10

    Marc

    Boudt

    Skipper

    8:10

    johan

    Hugelier

    Kate

    8:24

    Paul

    Van Hoof

    Jock(Zeb)

    8:24

    Paul

    Reynders

    Mosh

    8:38

    Eliane

    Verboven

    Ellis

    8:38

    Raf

    Dewinter

    Maeglin Maid

    8:52

    Marcel

    Peeters

    Ghlen

    8:52

    Paul

    Wellemans

    Olly

    9:06

    Johan

    Blockx

    Meg

    9:06

    Jef

    Vanlaer

    Pam

    9:20

    Marc

    Boudt

    Rob

    9:20

    Robert

    Meyers

    Mac

    9:34

    Chris

    Caerts

    Pero

    9:34

    Hilde

    De Waerhert

    Gaz Roy

    9:48

    Ann

    Verhulst

    Quinn

    9:48

    Raf

    Dewinter

    Blukbos Phil

    10:02

    Marcel

    Peeters

    Lyn

    10:02

    Paul

    Wellemans

    Hero

    10:16

    Roger

    Franssen

    Zohra

    10:16

    Antoine

    Cools

    Usk

    10:30

    Eugeen

    Kennes

    Jed

    10:30

    Annie

    Vanderlinck

    Kilcreen Alec

    10:44

    Chris

    Caerts

    Mac

    10:58

    Chris

    Caerts

    Mac

    10:58

    Antoine

    Cools

    Usk

    11:12

    Eugeen

    Kennes

    Jed

    11:26

    Paul

    Wellemans

    Hero

    11:26

    Roger

    Franssen

    Zohra

    11:40

    Raf

    Dewinter

    Blukbos Phil

    11:40

    Marcel

    Peeters

    Lyn

    11:54

    Hilde

    De Waerhert

    Gaz Roy

    11:54

    Ann

    Verhulst

    Quinn

    12:08

    Robert

    Meyers

    Mac

    12:08

    Chris

    Caerts

    Pero

    12:30

    Jef

    Vanlaer

    Pam

    12:30

    Marc

    Boudt

    Rob

    12:44

    Paul

    Wellemans

    Olly

    12:44

    Johan

    Blockx

    Meg

    12:58

    Raf

    Dewinter

    Maeglin Maid

    12:58

    Marcel

    Peeters

    Ghlen

    13:12

    Paul

    Reynders

    Mosh

    13:12

    Eliane

    Verboven

    Ellis

    13:26

    johan

    Hugelier

    Kate

    13:26

    Paul

    Van Hoof

    Jock(Zeb)

    13:40

    Guy

    Van Cutsem

    Kep

    13:40

    Marc

    Boudt

    Skipper

    13:54

    Paul

    Wellemans

    Lenz

    13:54

    Johan

    Blockx

    Mirk

    14:08

    Marc

    Van Der Meeren

    Kila

    14:08

    Marcel

    Peeters

    Sweep

    14:22

    Francis

    Krauth

    Obiwan

    14:22

    Eliane

    Verboven

    Mona

    14:36

    Ines

    Broes

    Moss

    14:36

    Gerda

    Luypaers

    Rhum

    14:50

    Christian

    Sevenants

    Moss

    BW

    14:50

    Ronald

    De Beukelaer

    Mel

    15:18

    Cordula

    Happe-Neubert

    Sheephill Ice

    BW

    15:04

    Alain

    Cools

    Jerry

    BW

    15:32

    Stephan

    Lamm

    Fly

    BW

    15:18

    Christian

    Sevenants

    Moss

    BW

    15:46

    Wendy

    Bronsdijk

    Ross

    BW

    15:46

    Gerard

    Kokkedee

    Cap

    BW

    16:00

    John

    Pluta

    Nick

    BW

    16:00

    John

    Pluta

    Nick

    BW

    16:14

    Horst

    Wrobel

    Arcor

    BW

    16:14

    Ria

    Vrolijk

    Sam

    BW

    16:28

    Cordula

    Happe-Neubert

    Scampi

    BW

    16:28

    Ellen

    Kraan

    Ginny

    BW

    16:42

    Stephan

    Lamm

    Kate

    BW

    16:42

    Stephan

    Lamm

    Fly

    BW

    16:56

    Wendy

    Bronsdijk

    Ziva

    BW

    16:56

    Erika

    VD Ham

    Moss

    BW

    17:10

    Erika

    VD Ham

    Moss

    BW

    17:10

    Horst

    Wrobel

    Arcor

    BW

    17:24

    Gerard

    Kokkedee

    Cap

    BW

    17:24

    Ria

    Vrolijk

    Jock

    BW

    17:38

    Stephan

    Lamm

    Kate

    BW

    17:52

    Ellen

    Kraan

    Luck

    BW


    Start list BBCCClassic 28 29 april 2018.pdf

    Start Lists Kelchterhoef trial (7-8 Apr) Kingcup

    Please find the start lists for the Kelchterhoef trial

    Class 1

    Class 2 (new version 4 Mar 2018)

    Class 3

    Starting list Airport Trial 2018 is available

    The starting list for the airport trial is available

    Starting list Airport 2018

    Starting list Balen Trial available (24-25 Mar) KINGCUP

    The starting lists for the Balen trial are available

    Starting list Balen 18 Cl 1

    Starting list Balen 18 Cl 2

    Starting lists st Patrick trial are available (in version 2)

    Starting list Cl 2:

    CLASS 2

    Address: Ville-du-Bois 91, 6690 Vielsalm - then follow signs Contact GSM +32 495 12 49 47 wheeler.hermans@gmail.com

    Briefing Saturday 7:15 Sunday 13:55

    Handler

    Dog

    Saturday

    Sunday

    Nathalie de Spa

    Dot

    07:30

    17:20:00

    Katharine Wheeler

    Bob

    07:40

    17:10:00

    Anke Ketzberg

    Dylan

    07:50

    17:00:00

    Leo Vangeel

    Boy

    08:00

    16:50:00

    Sofie Strauven

    Jake (BW)

    16:40:00

    Lus Vercruysse

    Cap (BW)

    16:30:00

    Nathalie de Spa

    Big Ben

    08:10

    16:20:00

    Arjan Venema

    Link

    08:20

    16:10:00

    Guy Van Cutsem

    Sem

    08:30

    16:00:00

    Gino Van Eeckhoudt

    Blue

    08:40

    15:50:00

    Christine Reiner

    Selma

    08:50

    15:40:00

    Jacqueline Galand

    Cap

    09:00

    15:30:00

    Guy Van Cutsem

    Spot

    09:10

    15:20:00

    Nicolas Prestifilippo

    Roy

    09:20

    15:10:00

    Marc Van Der Meeren

    Maefi

    09:30

    15:00:00

    Christiane de Wilde

    Nina

    09:40

    Gerda Luypaers

    Joe (BW)

    09:50

    14:50:00

    Els Lyphout

    LB Leffe (BW)

    10:00

    14:40:00

    Kurt Vervloessem

    Sid

    10:10

    Adriano Di Marzo

    Clyde

    14:30:00

    Roger Franssen

    Zohra

    10:20

    14:20:00

    Muriel Vansimaeys

    Pop

    10:30

    14:10:00

    Starting list Cl 3

    CLASS 3

    Address: Ville-du-Bois 173, 6690 Vielsalm - then follow signs

    Contact GSM +32 495 12 49 47 wheeler.hermans@gmail.com

    Briefing Saturday 10:45 Sunday 07:15

    Handler

    Dog

    Saturday

    Sunday

    Jacqueline Galand

    Jazz

    11:00

    13:42

    Patrick Vets

    Jack

    11:12

    13:30

    Francis Krauth

    Obiwan

    11:24

    13:18

    Anke Ketzberg

    Kane

    11:36

    13:06

    Marc Van Der Meeren

    Kila

    11:48

    12:54

    Patrick Vets

    Sweep

    12:00

    12:42

    Ronald de Beukelaer

    Mel

    12:12

    12:30

    Jacqueline Galand

    Neal

    12:24

    12:18

    Beatrix Baumann

    Wassili

    12:36

    12:06

    Ines Broes

    Moss

    12:48

    11:54

    Els Lyphout

    Chips

    13:00

    11:42

    Eliane Verboven

    Mona

    13:12

    11:30

    Hilde De Waerhert

    Gaz Roy

    13:24

    11:18

    Gerda Luypaers

    Rhum

    13:36

    11:06

    Marc Boudt

    Rob

    13:48

    10:54

    Johan Hugelier

    Kate

    14:00

    10:42

    Petra Pink

    Ian

    14:12

    10:30

    Eliane Verboven

    Ellis

    14:24

    10:18

    Beatrix Baumann

    Puce

    14:36

    10:06

    Paul Reynders

    Mosh

    14:48

    09:54

    Antoine Cools

    Usk

    15:00

    Marc Boudt

    Skipper

    15:12

    09:42

    Jef Vanlaer

    Pam

    15:24

    09:30

    Guy Van Cutsem

    Kep

    15:36

    09:18

    Robert Meyers

    Mac

    15:48

    09:06

    Anne Haag

    Juno

    16:00

    08:54

    Marc Boudt

    Arrow (BW)

    16:12

    08:42

    Sabrina Degner

    Cube

    16:24

    08:30

    Chris Caerts

    Pero

    16:36

    08:18

    Ann Verhulst

    Quinn

    16:48

    08:06

    Raf Dewinter

    Maeglin Maid

    17:00

    07:54

    Tineke Eeckhout

    Jack

    17:12

    07:42

    Chris Caerts

    Mac

    17:24

    07:30

    Class 2 (pdf)

    Class 3 (pdf)

    Starting list Border trial Novice Cl 2 03-03-2018

    Startlijst – Starliste Bordertrial (Grenslandtreffen) Novice (2) 03-03-2018

    Judge – Richter Kathrin Gleis

    Briefing 7.15 – Start 7.45

    Adres-Adresse: Leiffenderhofweg 3 6451 PR Schinveld

    Course director: Jos Ariaans tel. 0031-612 08 93 38

    Catering: Restaurant de Lier

    Camping direct aan het(am) trialfield.

    Startnummer bij de tent ophalen.

    Startnummer beim Zelt abholen.

    NOVICE Kl 2

    01Andreas FröhlichGipsy ( De)
    02Jan LegemaatSC Meall (NL)
    03Guy Van CutsemSpot (Be)
    04Gisela NorrmanDunedin Helen (De)
    05Anton CoensenKemi Panda (NL)
    06Ben De KerfZiva (Be)
    07Anne RosprichSummer (De)
    08Tina de BrinkJess (NL)
    09Kurt VervloessemSid (Be)
    10Mirka WaldmannAnnie (De)
    11Jan BoumansFinn (NL)
    12Nathalie de Spa Dot (Be)
    13Silvia BattaggiaCashew (De)
    14Gerard KokkedeeLev (NL)
    15Rudi CollinJim (Be)
    16Sandra NowakMaeglin Madoc (De)
    17Patricia SchripsemaFyren (NL)
    18Alain CoolsJerry (Be)
    19Cecilie Clegg LittlerTaff (De)
    20Nina KoleTero (NL)
    21Francis KrauthPop (BE)
    22Stephan LammFly (DE)
    23Eric van de PalenMave (NL)
    24Johan HugelierLass (Be)
    25Christine ReinerSelma (De)
    26Mathijs CuijpersCJay (NL)
    27Jos EerdekensJack (Be)
    28Sabine WeberAnton (De)
    29Peter van EekelenMeg (NL)
    30Arjan VenemaLink (Be)
    31Harald WesemannGinger (De)
    32Ellen KraanGlencregg Luck (NL)
    33Christian SevenantsMoss (Be)
    34Lieselotte AwaterJune (De)
    35Marion van de Berg Hint (NL)
    36Gino van EeckhoudtBlue (Be)
    37Frauke SpenglerKinloch Shaq (De)
    38Patrick JanssenLass (NL)
    39Steven JanssensNseb (Be)
    40Lisa Kasel-SeibertJean (De)
    41Tom MennenLyn (NL)
    42Omer MeulJune (Be)
    43Jan EngelmeyerLeslie (De)
    44Hay HermansTaff (NL)
    45Filip VandammeGael (Be)

    Starting list Bordertrial Novice Cl 2

    Show more posts